Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy ilyen kapcsolatok vannak manapság, mint az éjjel nappal Budapest egyik részében?

Figyelt kérdés

Az éjjel nappal Budapestnek láttam egy részét. És abban volt egy jelenet, amin kicsit elkeseredtem.


7:50 perctől

[link]


Ilyen kapcsolatoknál, mekkora az érzelem szeretheti a nő ezt a fiút, Tényleg csak érdekek vezérlik ezt a kapcsolatot?. Sok ilyen nő van? Ha gazdagok lennétek összejönnétek ilyen nővel?

Mi a jó a pasinak abban, hogy fizet mindent a nőnek?


2013. aug. 5. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én láttam egy filmet, amiben Bruce Willis egy szál trikóban szétgyakta az összes gonoszt és megmentette a világot. Szerinted ez mennyire jellemző?


És láttam egy másik filmet, amiben Rocco Siffredi két kézzel öklözte egy nő ánuszát. Szerinted ez mennyire jellemző?


Szerinted mennyire jellemző, amit az RTL Kulbon a pofádba tolnak?

2013. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es

Nyilván ez egy kitaláció film az egész, de vajon valós életben mennyire van ez jelen?

2013. aug. 5. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig a Die Hard-ot hozom példának,de a másik filmet nem láttam :D
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem van ilyen a valóságban is, az ilyen kapcsolatokban van érzelem is de nem sok
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!