Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » --cm 18 évesen. Normális ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

--cm 18 évesen. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés

14cm. Aggódom hogy "nem lesz elég" ha egyszer bármire is sor kerülne egy partnerrel. Tudom sokan mondják hogy így is ki lehet elégíteni a másikat. De ez nagyon gáz? :/


az ne írjon aki csak beszolna h neki 20 kell meg ilyenek koszi



2020. máj. 1. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jo L
2020. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
* elfelejtettem írni hogy nagyjából a korombeliek véleménye érdekel
2020. máj. 1. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy mire való, tudod használni, akkor szinte teljesen mindegy hogy mekkora.
2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod használni, akkor ez teljesen jó, hidd el. Nekem egy kicsivel nagyobb (16cm) és semmi gond nem volt vele.

19F

2020. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos méret. Akarj örömet okozni, és figyelj a másikra, semmi gondod nem lesz vele.
2020. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28 évesen is kb ekkora (15 cm), teljesen jó a párommal a szexuális életem, egyszer se panaszkodott, hogy neki nagyobb kéne. Úgyhogy no para, tudni kell használni és akkor sokmindenre elég lehet :)
2020. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg mindig korombeliek :D
2020. máj. 1. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szeva haver. :D én 20 éves vagyok, tehát korod beli.

Nekem 13cm, és túl nagy élvezetet nem tudok vele okozni sajnos, de azért ki tudom elégíteni a nőket... Azt tartsd észben, hogy sosem leszel olyan jó mint egy nagy pénisszel rendelkező, főleg aki még jó is az ágyban emellett.

De nyugi azért ki tudsz elégíteni egy nőt azzal a 14cm-el, csak ne sülj el hamar!!! :D

2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy pasim kicsit kisebb mérettel. És nem azért szakítottunk mert gond volt a használattal. 20L
2020. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!