Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a leggázabb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggázabb szexuális dolog amit a partneretek kért tőletek?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2020. máj. 1. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szoás közben élvezés előtt kihúzta a számból és az asztalra élvezett azt akarta,hogy nyaljam fel, elég érdekes volt

16 voltam a srác 20 ,20/l

2020. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
22%
verjem rá fagyira utána meg akarta enni ... meg hogy szerezzek 1 másik férfit mert ki akarja próbálni .... 27f
2020. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem a partner kérte, bdsm filmforgatáson extra meretü gumibugyit kellett felvennem és bepisilni,a rendező kérése volt(ffi vagyok)
2020. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Azt akarta nézni hogy megdug egy kutya. Persze ment a "engem ez nem izgat, nem áll rá a 10 centisem egyáltalán, de ha téged izgat akkor megnézem" ezerrel. De olyat is említett párszor hogy tejet akar velem itatni, aztán meghánytatni orál közben. Igyam meg a pisijét meg ilyenek. Nem lett egyébként egyikből sem semmi, de nem is bánom :D

20/l

2020. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!