Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket nem feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nem feszélyezne az a dolog, ha egy olyan nő lenne a partneretek, aki külsőre olyan mint egy szupermodell, okos is és intelligens?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek magatokat egy ilyen mellett "pici"-nek?
2011. febr. 1. 18:15
1 2
 1/12 Norb66 ***** válasza:
0%

1.: Ilyen nő nincs

2.: Nem jönnek be ezek a nők.

2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor milyen a te eseted?
2011. febr. 1. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érezném magam picinek, ha ő nagyobb. Attól, hogy szép és okos az nem jelenti nálam, hogy jobb, mert nem a külsőbből és IQ-ból fogom szeretni se, meg nagyra tartani se. Lehet csinos vagy sem, lehet okos vagy buta akkor is őt fogom szeretni, ha ő az aki kell.
2011. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én mottóm:

Nincs túl jó nő, csak túl szerény férfi.

2011. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norb66 ***** válasza:
53%
Hát az most hosszú lenne, de nálam ez a nő már ott megbukott hogy szupermodell. Nem jönnek be a modellek, főleg a testalkatuk, és baromira nem vagyok egyedül ezzel :)
2011. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kisugárzás,igen az fontos.
2011. febr. 1. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:

modellkedtem régebbe,most mérnökként dolgozok...


párom imádja bennem hogy okos vagyok,és nem nézek bambán amikor kérdez valamit (szintén mérnök),és még eldugnia sem kell ha megyünk valahová,hanem büszke magára hogy milyen szép barátnője van:)

23/N


olyan pasit keress aki nem szenved önbizalomhiányban és együtt a csillagokat is le tudjátok hozni...

2011. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okkés,ez a koment nagyon tetszett!
2011. febr. 1. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy bánik ezek összességével. Talán egy megfelelési kényszert generálna és ha mindig a toppon mászkál, akkor én pl. utolsó csepp vérig küzdenék, hogy tartsam az iramot, de nem élvezném. Ha hajlandó belátni, hogy azért kell neki a férfi, ráadásul én és ezt számomra nem lengik körül kérdőjelek (túl sok ne...), akkor egy gyönyörű pár lennénk vele, de ugyanúgy érvényes lenne rá minden szabály ha barinő, mint a többire aki mellettem mehet. :P :)


23F

2011. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg itt csak azzal lenne gond, hogy ő kb 10x annyit keresne mint én, és a barátai is mind a felsőbb kategóriába tartoznának.....azaz ők néznének le engem...


Ebben az esetben azon múlik az egész, hogy a lány tényleg tiszta szívből szeret e engem vagy sem, és neki nem ciki-e velem mutatkozni.


Nem vagyok csóró nem azt mondom, de az átlagba tartozom, igényes is vagyok mind külsőt mind ruházatot, mind belsőt illetően, azaz adok magamra, de vannak különbségek.


Például, egy Zimány Linda nem hiszem , hogy szóba állna velem bármikor is, még ha 20 millás kocsibval járok akkor sem, mert ő modell és sztár...

2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!