Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál, hogy működik ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál, hogy működik ez a friendzone?

Figyelt kérdés
Normális,átlagos lányoknál nem a partí ribizliknél
2020. máj. 1. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?

Mikor beraknak vagy amikor bent vagy akkor milyen “lehetőségeid” vannak?

2020. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen biztató baráti kapcsolat. Szeret téged és nagyon bír együtt lógni de annyira azert nem hogy tobb legyen. Inkabb egy tars kell neki akivel mindent meg tud őszintén beszélni
2020. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első arra,hogy milyen lehetőségek vannak

Lányok tényleg nem szoktak többet akarni fiú baráttól?

2020. máj. 1. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valakim akkor biztos nem, ha arról van szó akkor nem is mesélek a kapcsolatról semmit. Van olyan fiúbarátom aki mindent szeretne hallani és tudni, ami jól esik mert a legrosszabb helyzetemben is meghallgat, de van olyan aki azt mondja hogy mindent csak kivétel kapcsolat vagy hülyeségek. (Hülyeségek=ha azt gondolom magamról hogy dagadt vagyok és megkérdezem)

Általában én örülök ha van egy stabil baráti kapcsolatom, nem biztos hogy elrontanám egy kétes komolyabb kapcsolattal. Eddig nálam nem volt példa arra, hogy fiúbarátból legyen több, de ha egyszer úgy hozná a sors vagy bárminek is nevezzük, akkor lehet adnék egy esélyt a dolognak.

2020. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én demiszexuális vagyok, ergo nálam pont keresztül kell menni a "barátzónán".

Párommal 2 évig voltunk haverok.


De a férfi barátaimmal úgy vagyok, mintha nemtom, hímnemű barátnőim lennének :)


Úgy képzeld el, hogy te is tök jóban vagy a legjobb (srác) haveroddal, de - ha hetero vagy - akkor eszedbe se jutna hogy több legyen belőle.

2020. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarán havercsaj/haversrác - nem kell egyből külföldi kifejezést aggatni mindenre. Úgy működik hogy jófej, normális, megértő, meg tudsz vele szinte bármit dumálni, megbízható, jó vele lógni, de férfiként, pasiként egyáltalán nem izgat és nem akarsz tőle semmit.
2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor nem elég bátor bevallani, hogy te igazán nem kellesz neki, de ott vagy legalább havernak, ha kell lelki szemetesládának, ha kell önbizalomnövelőnek , ha kell valakinek, aki ugrik, ha akarja...DE meg sosem dughatod!!
2020. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 "Biztató baráti kapcsolat. Szeret téged és nagyon bír együtt lógni"


Ez inkább a neten történik a fiú-lány barátság. Mert egy lány sem fog elmenni találkozni olyan fiúval akivel nem akar szexelni. A fiút csak lelki szemetesládának használja.

2022. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!