Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zuhanyzós szexet hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhanyzós szexet hogy lehet megoldani nem túl nagy szerszámmal? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A barátom nincs eleresztve méretügyileg, kb 9 cm és nem is túl vastag. Az ágyban jól megvagyunk, találtunk olyan pózokat, amivel lehet kompenzálni. Viszont nagyon erőlteti a zuhanyzós szexet, állítólag ő sokkal jobban élvezi, többször próbáltunk is, viszont állva-előről-hátulról nem jó nekem, mert ilyenkor csak a csúcsa van bent, szinte semmit se érzek,orgazmust pláne nem. Viszon erőlteti, heti 1-2 alkalommal.

Azt csak nem mondhatom neki, hogy nem tudsz így kielégíteni?! Vagy valami tippek ilyen esetre? 26/L



2020. máj. 1. 21:47
 1/8 jacint1988 ***** válasza:
77%
Üljön le te pedig ülj bele.
2020. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzóban a leírtaknál jobban nem igazán ajánlatos akrobatázni.

Esetleg ha játszik a dolog akkor sz*pd le a zuhanyzóban.

2020. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg eddig hogy csinálta. Ha már állítólag élvezi.
2020. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a legjobb, ha ezt megbeszélnéd vele, mert így nem sok értelme van.
2020. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondolom a másik kapcsolatában sem akarták hogy rosszul érezze magát

Csinálom vele így hogy nem tudom élvezni, majd néha rásegítek magamnak. De szeretem és nem akarom megbántani.

Sajnos nem vagyunk eleresztve túl nagy zuhanyzóval hogy sok lehetőségünk legyen

2020. máj. 1. 22:00
 6/8 A kérdező kommentje:

nyilván elég nagy önértékelési gondot okoz egy kis pénisz, nem akarok beletaposni a lelkébe hogy elégedetlen vagyok.

lehet nekem van túl tág vaginám...

2020. máj. 1. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beviszi a hokedlit, rácsücsül, jöhet a víz, te meg ülj bele a farkába...
2020. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orális szex a legjobb és kőzben maszturbálj , vagy vezesd a csikodhoz a Barátod kezét ........
2020. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!