Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a csajok akiket kutyâba se vettem ragaszkodnak hozzám akikkel meg próbálok normâlis jófiú lenni azok meg itt hagynak mint az üres flakont?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a jó fiú nem kell a lányoknak, csak akit nem lehet könnyen megkapni.
2020. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert azoknak elérhetetlennek tűnsz és foglalkoztatja őket. Ez mindig is így volt...
2020. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ezt másik félként látom. Volt olyan pasi aki ódákat zengett rólam de mégsem kellett ,viszont aki semlegesként kezelt vagy úgy mint a szemetet az kellett . Nem tudom talán az hogy bizonyítani akarom magamnak azoknál a pasiknál akik imádnak hogy én nem vagyok mindenkié ,azoknál pedig akik leszarnak muszáj megmutatni hogy értékes vagyok és én kellék nekik. Nem tudom miért működők így ,de általában sokkal izgalmasabb egy olyan pasival akit tudok hogy kell érte valamit tenni hogy működjön mint egy olyannal aki felett úgy mond “uralkodhatok” .
2020. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
#3 válasza is azt bizonyítja hogy idióták a nők
2020. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi váltotta most ki belőled ezt a kérdést?
2020. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez mindenkivel így van. Bár én nekem olyan nem volt, hogy kutyába se vettem, de olyan igen, akinél mondjuk úgy, nem adtam bele 100%-ot. Nyilván az ilyen lányok tepernek, akiknél meg az ember megpróbál mindent, azok meg végül nem veszik emberszámba a másikat. Ilyen nekem csak 2x volt, de nem lesz többet ilyen. Persze előtte is és akár jelenleg is hallgathatom eleget, hogy "te ilyet, meg olyat soha nem mondasz nekem", de nem is fogok soha többet senkinek. Azért 33 évesen megtanultam egy pár dolgot és bizony valamilyen szinten minden lányt semmibe kell venni. Nem a kutyába vevésig kell elmenni, de nem szabad soha teljesen kiadni magad. Lehet akaratlanul gyengeségnek veszik, pedig szerintem éppen ellenkezőleg.
2020. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél
2020. máj. 2. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!