Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Kinézetre “ jókislánynak “ tűnök az ágyban meg vadmacska vagyok. Párommal (22) fél éve vagyunk együtt, viszont ha szexre kerül a sor mindíg én dolgozom meg.. lovagolom, imádom a csípőm csavargatni amikor rajta ülök , a mellemet is szeretem az arcába nyomni. szex után ő csak fekszik az ágyba hozzám se szól van hogy bealszik.. talán túl vad lennék neki? Ha ő mozog akkor inkább “ szeretkezünk “ ha én akkor inkább dugunk. A szeretkezés nálam nem pálya, hiába kinézetre jókislánynak tűnök.. mit tegyek? vegyek vissza és bízzam rá a tempót?

2019. máj. 13. 16:05
 1/8 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy 19/lány.
2019. máj. 13. 16:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Vele kell errol beszelni!
2019. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
molnar krisztian jol megkulna teged
2019. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább legyél vadmacsja mintsem egy szűz kislány!!
2019. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezek szerint az ellentétek vonzzák egymást. Vadmacska csaj, balfék krapek ...vagy fadarab csaj, lepedőakrobata pasi. Hát ez van.
2019. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,, kislány, de ennek a kapcsolatnak nem jósolok fényes jövőt. A szexuális vérmérséklet nemigen változtatható, és a te málé barátod sohasem lesz egy lepedőakrobata. Örök ütközési pont lesz ez köztetek.
2019. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan reménytelen a helyzet. Nem írod, hogy zavar-e, ha neked kell kezdeményezned, aktívnak lenned, se azt, hogy a párodnak kellemetlen-e. Ha egyikőtöknek sem gond, akkor csináljátok így. (Volt ilyen nőm, nekem tetszett ez a felállás.) A fiúk mindig aludnának elélvezés után, az utójáték inkább a nők igénye, ez általános. Ebből nem következik, hogy a párodat zavarná a szenvedélyességed.
2019. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisördög1 ***** válasza:
A párod elég halvérű, veled nincs semmi baj!
2019. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!