Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akar velem szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar velem szeretkezni csak ha "kiöltözöm" Talán megunt?

Figyelt kérdés

Alig egy éve vagyunk együtt, ő mindig rajongott a szexi fehérneműkért. Én nem annyira, de láttam hogy mennyire örül neki ezért vettem párat. Ezeket nem mindig vettem fel, csak úgy alkalomadtán. Most eljutottunk arra a pontra hogy csak akkor gerjed rám ha ilyen rucikban vagyok, ami kicsit zavaró. Nem akarok minden szex előtt azon agyalni hogy most épp melyik melltartót, combfixet vagy neglizsét vegyem fel. Vagy ez így normális és én lihegem túl?

Egyébként szeretem, ő is engem a tenyerén hordoz, nem adnám őt semmiért. De ez azért kicsit rosszul esik.

20L és 21F



2020. máj. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a baja a gyereknek hogy a ruha helyett ruci szót használsz édes
2020. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi igazán kíván nem érdekli a ruha,mert úgyis lekerül gyorsan. Nyílván izgató, meg ad egy kis újdonság érzetet, de ha ez már egy év után eljött, akkor mi lesz később....
2020. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Csak a ruhára izgul, rád nem annyira, ha nem így lenne akkor elég lenne a pasidnak az is, ha mesztelenül elé állnál.
2020. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
60%
Gondolom ez valami fétis nála de szerintem ezt vele beszéld meg őszintén mert itt nem hinném hogy hasznos választ kapsz erre.
2020. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!