Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelmem elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmem elhagyott 5ev utan, megunt, elni akar, más emberekkel ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Hulyeseg ezt az almot kergetnem?

Figyelt kérdés
Par év múlva, miutan mar kielte magat, ujra felkeresem, es visszaszerzem magamnak. Addigra rendbehozom magam kivul-belul. Lehet,hogy ugyanugy nem fogok mar kelleni, de most csak ez éltet engem. Hulye vagyok,Ugye?
2014. jún. 23. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
par ev mulva mar nem fog teged erdekelni.
2014. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most még ezt mondod, de hidd el, hogy pár év múlva neked már rég egy másik barátnőd/barátod lesz. És ez jól van így.
2014. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez most erőt ad neked,akkor hidd ezt,de tényleg nem fog már érdekelni.Tapasztalatból mondom.3 évig éltem egy sráccal,aztán jött egy év "se veled,se nélküled kapcsolat",aztán rájöttem,hogy nem csak én vagyok neki,ő bizony a "krumplit is,ha el nem gurul" időszakában van.Hagytam.Eltelt két év,most sírva hívogat,hogy csak én kellek,senki más...de már hidegen hagy,nem érdekel,pedig meghaltam volna érte.
2014. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én átmentem ezen. Szintén első, 5 év után.

Fél évet voltunk külön, visszajött.

Komolyra fordultak a dolgok, közös élet, gyerek...

Eltelt újabb 5 év... Mikor rájöttem, hogy én nem akarom ezt az egészet.

És az a fél év törte meg a kapcsolatunkat....

2014. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem vagy hulye... Bár ebbe a "visszaszerzem" dologba ne bízz... Ki tudja, lehet pár év múlva már neked nem kell... Én is ismertem egy lányt, anno 6-7 éve szóba sem akart állni velem, ma már ha utánam dobnák se kéne... Sokat változik az ember akár pár év alatt...


Ez az "összeszedem" magam dolog viszont jó... Kezdj el odafigyelni magadra, netalán sportolni, járj el szórakozni, bulizni, az a lényeg hogy törődj magaddal... Aztn majd el válik mit hoz a jövő... Nekem az egyik kedvenc mondásom: utak úgy lesznek, hogy járunk rajta...

2014. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne várj rá!!!

hülyeség ezt az álmot kergetned, igen. nagyon hasznos válaszokat kaptál eddig, fogadd meg őket.

addigra remélhetőleg lesz már más barátod/barátnőd, vagy amúgy sem fog már érdekelni téged az illető. és ez az élet rendje!

5 év nagyon sok idő!!! örülj neki, hogy most kiderült, hogy nem működik, és kezdj el te is élni! nem azt mondom, hogy legyél ri...nc, hanem csak azt, hogy kezdd el élvezni az életet, járj el emberek közé, bulikba, sportolj, öltözz csinosan, azaz szedd össze magad, lelkileg is, ne csak külsőleg... és előbb-utóbb helyrejössz, hidd el.

én is ezt adagoltam magamba, hogy majd ilyen-olyan jó csaj leszek, és majd vissza akar jönni... hát nem ezen múlott. :) ha ő élni akarja az életét, akkor csinálja csak azt. ha nem voltam neki annyira fontos, hogy csak rám koncentráljon, amíg együtt vagyunk, akkor ennyi!

fel kell állni!!! nagyon nehezen ment, nem kockáztatnék még egyszer egy ilyen dolgot, főleg, ha ugyanaz az ember megpróbálna visszajönni............ nem ő szedett fel kiskanállal a padlóról (nem is más fiú, hanem a családom, a barátaim), szóval ez ennyi volt. erősnek kell lenni.

ha már kedvenc mondásoknál tartunk: fake it 'til you make it, azaz színleld, amíg nincs úgy.

:)

2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!