Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Nagyon kívancsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Hölgyek! Nagyon kívancsi vagyok, hogy a korral valóban fejlődik-e a női szexualitás, ezért megkerdezném: milyen orgazmust éltek át (csak csikló, csak hüvelyi, mindkettő) és hány évesek vagytok? A KOR is fontos! Szóval írjátok kérlek!

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Csikló orgazmust mindig, hüvelyit csak ritkán.

23l

2020. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hali. Én 22 vagyok es ha olyan srácot kapok aki tudja a dolgát akkor mindkettő. Eddig egyszer volt csak de csodás.
2020. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És hogy jellemeznétek a kettőt? Mi a különbség köztük? Melyik ,,jön be,, jobban?
2020. máj. 1. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Keso harmincas eveimig huvelyben a tul nagy meret altal okozott fajdalmat ereztem, vagy szinte semmit.

Negyventol felfele egyre erzekenyebb lettem a huvelyemre. Most mar csak a huvelyi orgazmus, a konkret aktus erdekel. Amikor felizgulok, annyira erzem belul, szinte igy kepzelem a ferfinel az erekciot, csak nekem nem latszik, es orakig is tarthat. Ami szenvedes, ha csak ugy ramjon.

A libidom is egyre erosodott idovel. Forditva, mint a ferfiaknak. Elerkeztem egy kanos fiu szintjere, bar nem tudom, mi lesz, ha jon a menopauza.

Egyidos baratnom mar klimaxol, es minden szenvedes ellenere eros libidorol mesel, nem hazudos fajta, es az uj baratjaval egesz hetvegen csak szexelnek.

2020. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Fejlődik - jobban megismered a tested, határozottabb leszel, magabiztosabb. Ettől még csak csikló s nem is erőltetem a hüvelyit az a lényeg hogy jó legyen. Erről szól a szex, az élvezetekről, nem megfelelésről.
2020. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindkettőt, jó a partnerem.

23

2020. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak csikló orgazmusom volt. Bár a partnereim sem felelőek voltak megfelelőek talán. 1 férfi volt, akinek minden érintését, csókját, mindenét imádtam, hihetetlenül érezte, hogy hol, mit, hogyan és vele élveztem a legnagyobbat eddig, amikor szájjal és kézzel kényeztetett (korábban nem szerettem ha nyalás közben ujjaznak is-rossz korábbi tapasztalatok, de nála...). Párszor szexeltünk csak. Jó volt, de talán ott még kellett volna némi idő és összeszokás, hogy hüvelyi orgazmusom is legyen.


Ami a korral változott, hogy egyre jobban ismerem a testem és a vágyaim, hogy mik azok a dolgok, amik beindítanak. Azt korábban is kitapasztaltam, hogy magamnak hogy a jó, de partnerrel azért más, az új terep volt. A mai napig kisérletezgetek, hogy akár az orál, akár maga az aktus miképp adja a legtöbb élvezetet. Sok múlik -legalábbis nálam- a hangulaton. Kell, hogy istenesen felhúzzon a másik, hogy szex közben is tovább izgasson. Na ez az utóbbi 2 dolog, ami sajnos a legtöbb partneremnél hiányzott.


26N

2020. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

minden nap van csiklo es huvelyi orgazmusom mivel kapcsolatban vagyok

annyi a kulonbseg ketto kozott h mikor csikloorgazmusom van akkor nagyon erzekeny leszek nehezebben megyek el utana

ha huvelyi orgazmusom van az jobb mert ugyanugy csinalja tovabb es eltudok menni hamar ujra es ujra sokszor

Biztos fejlodik a korral a szexualitas hiszen jobban ismerjuk a testunket, tudjuk a reakciokat, mi indit be nagyon es mi kevesbe stb

25/N

2020. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Én azt tapasztaltam,hogy inkább a partnertől függ,nem a kortól.30/N
2020. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
40felett volt eloszor hüvelyi igazi elotte csak ugy siman jo volt es csak nyalastol mentem el. most viszont mar az nem is erdekel csak ha magam vagyok ha férfivel akkor azt akarom hogy jo kemenyen es hosszan a farkaval es attol tudok huvelyi uton elmenni a huvelyi sokkal elvezetesebb intenzivebb az AZ igazi kar hogy 40 cert vartam ra
2020. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!