Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban könnyűvérűek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyűvérűek, és könnyen kaphatók a lányok a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
Érthetsz ez alatt egyéjszakás kalandot. Érthetsz olyan párkapcsolatot, ami pár nap alatt alakul ki, és csak a lényeg, hogy legyen pasid. Főképp lányok gondolata érdekel ezzel kapcsolatban. Mennyire lehet általánosítani?

2019. dec. 21. 09:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
:D
2019. dec. 21. 09:45
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha így tetszik akkor nevezz “könnyűvérűnek” de voltak és még lesznek is egyéjszakás kalandjain
2019. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a jelző jutott eszembe.:) Nem lekicsinlés. (Ha gondoljátok, életkort írjatok) Kiváncsi vagyok :D
2019. dec. 21. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Volt két egyéjszakás kalandom, de egyáltalán nem jellemző hogy bele megyek ilyenekbe. Sok könnyűvérű lányt ismerek/ismertem.
2019. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze, de ezek csak a jó pasiknak elérhetök. Akárkinek nem.
2019. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem mind. Én se vagyok az. Sose volt egyéjszakásom, nem is lesz, és kapcsolatnál se adtam könnyen magam (1 személlyel feküdtem le elég sok idő után). 19
2019. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

túl van misztifikálva az egész, aki ba s zni akar az bass szosnsOn

ezek a lányok kapnak jelzőt, azok akik meg hülyítik a pasikat nem kapnak jelzőt, pedig azok a szemetek nem azok akik többel is kefélnek

2019. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megint csak egy sima általánosítás, ami valakire vagy igaz, vagy nem. Én ismerek kapcsolatfüggő, ribizli, és visszafogott lányokat is. Szerintem egyátalán nem mondható el, hogy minden 3. lány könnyűvérű.
2019. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolnám, hogy nem! Én 18 évesen szűz vagyok, én nincs a képben olyan fiú aki miatt ezen változtatni akarnék. Persze mindig van aki nyomul, de miután azt látják, hogy nem szopom le az első buli végén, és ezen még meg is lepődik, mind menekül tőlem.

Szerintem a fiúk változtak meg nagyon, a gyengébb akaratú lányok pedig alkalmazkodtak ehhez. Ez van. Nekem kur.vára nem jön be ez a tempó, sem az egoista bunkó stílus ami ma menő. Ostoba majom mind. A környezetemben sok ilyen lányt ismerek aki hasonlóan gondolkodik, úgyhogy általánosságban biztosan NEM a válasz a kérdésre.

2019. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a végletek erősödtek meg. Van akinek szinte senki nem elég jó, csak a szőke herceg, fehér ferrárin.

Másoknak minimális elvárásaik vannak és kis odaadásért/külsőért/szeretetért nagyon hamar odaadják magukat.

Abból lesz a szüzességét egy hét alatt odaadó lány, a szexet első randin odaadó nő. De aztán lehet később belőlük lesz a fenti, semmi se elég jó. Mert sokszor csalódnak és nem magukban keresik a hibát.

Az emberek és asszonyok nem cafkák, hanem érzelmileg éretlenek. Ezért nem tudnak értelmesen viselkedni a szerelmi életükben.

2019. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!