Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy valakik egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakik egyszerűen nem kompatibilisek?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, alacsony és vékony, nem tudom összefügg-e vele, de a hüvelyem is elég kicsi. Voltam már több fiúval is, nagyjából egyforma méretűek voltak, kivéve egyet. Egy közülük kisebb volt az átlagnál. És hát, bár mindig élveztem a szexet, de azért a nagyobb méretű srácokkal előfordult, hogy fájt, feszített, annak ellenére, hogy szerintem nem a nedvességgel volt a baj. Az említett kisebb méretű fiúval sose volt ilyen gond. Lehetséges, hogy egyszerűen a méretemből adódóan nekem inkább a kisebb péniszek kellenének? Vagy valamit rosszul csinálok, beteg lennék? Mert azért aggasztó ha utána még 1-2 napig fáj a hüvelyem. Kicsit selejtesnek érzem magam emiatt.

2020. máj. 2. 11:08
 1/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
91%
Nem vagy selejtes. Sok ember nem kompatibilis. A legtöbb nő a túl kicsi farkat nem élvezi. De a túl nagyot sem. Nem lehetsz mindenkivel kompatibilis. Ez teljesen normális.
2020. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egy átlag női hüvely 9 cm, izgalom hatására ez 14-16cm-re nőhet, a hüvely "szűksége" is egyénileg változó, de lehetséges hogy neked csak kisebb pénisz tud nem fájdalmat okozni, ezzel nincs semmi baj
2020. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alonelyman ***** válasza:
67%
Egy igy lenne természetes ,sosem értettem szűk puncikba miért akarnak vastag,nagy farkat erőltetni. Minden zárba a megfelelő kulcs illik, párkeresésnél ez is fontos szempont hogy ha te tudod hogy szűk vagy akkor vékony kisebb farkat keress ha pedig nekem kisebb a farkam akkor nyilván kisebb puncit keresek
2020. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem te voltál selejtes, hanem a partnereid akik nem figyeltek megfelelően rád, "túltolták" a dolgot, a mélységre, tempóra, intenzitásra nem figyeltek. Na meg az előjátékra.

Mindenkinek más a "befogadóképessége", de megfelelő ellazulás után elég sokat tud tágulni a hüvely, az ellazulásban meg a partner tud segíteni - ha figyel rád.

Ettől még jól látod, egy nagy méret nem főnyeremény hanem inkább átok.

2020. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En otven fele magas nokent tovabbra is fajok a nagyobb merettol, es a kisebbek a kellemes meglepetes. Nagyobbal ovatosan, mas pozokban ha jobb is lenne, ok is ugyanugy szeretnenek szexelni.

De a huvelynek nincs koze altalaban a testalkathoz.

2020. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ez az egész nagyon frusztrál. Hogyan tudnék így ismerkedni? Nem az az első, hogy megkérdezed a sráctól, hogy na, mekkora a farkad. De így hogy tudnám kiszűrni, hogy kivel kezdjek és kivel ne? Eleve nem szoktam rögtön beleugrani abba, hogy akkor aludjon nálam vagy én nála. Szeretem előbb kicsit megismerni az illetőt, és ha megkedvelem, akkor eljön az a pillanat is.
2020. máj. 2. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj. Ez ne flusztráljon. És nem vagy "seljtes" ahogy te fogalmazol.. :(

Kis cuki csaj lehetsz,megfogod találni a magad párját egész biztos.. Így is úgy is.. Fel a fejjel!

2020. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, többek között ezért sem szerencsés a házasságig várni a szexuális élettel.
2020. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ozmi ***** válasza:
Na, meg is válaszoltad a kérdésedet
2021. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!