Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha nagyon bejönne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha nagyon bejönne egy srác, de egyszerűen kisebb, vékonyabb lenne a farka, mint ami nektek örömet ad vagy időnként nem keményedne megfelelően, akkor adnátok rá felcsatolhatóst, ha ebben ő is partner lenne?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2020. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Igen

És a cuckold is menne neki ? Mert akkor még talán feleségül is megyek hozzá. Álom pasi lenne csak sajnos ilyen nincs

2020. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem, aki ezután is tudná szeretni a srácot, nem vetné meg ezért.
2020. febr. 22. 17:01
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy nem. Nekem már akkor is elmegy a kedvem a szextől, ha síkosítóra van szükség. Ami nem megy, azt nem fogom erőltetni.
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Lefordítom érthetőre: kell-e bárkinek egy selejtes pöts, ami kicsi és még fel se áll?

Válasz: NEM!!! Ha műfaszt akarok magamba, ahhoz nem kell pasi. Bocsi, ez van. Hiába nézel ki jól (ha egyáltalán), ha nem vagy Férfi, nem vagy jó semmire.

2020. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

Nem írod, hogy nő vagy férfi vagy.

Ha nő, akkor csak te tudod eldönteni, megfelel-e neked így hosszú távon. Ugyanakkor ez hosszabb távon kizárt, hogy ne erodálja el a férfi maradék önbecsülését.

Ha férfi vagy és a felcsatolhazós nem csak egy havi egyszeri ínyencség vagy végleges megoldás egy bensőséges, holtomiglan kapcsolat alatti végleges impotenciára, akkor szisztematikusan megalázod magadat azért, hogy valaki kb. szeressen. Ez hatalmas önbecsapás.

2020. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
# 6 A farkarol beszel -_- szerinted lehet no????
2020. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

érdekes kérdés, nekem eddig kifejezetten szerencsém volt a farkakkal, szóvl sose jutott ilyen eszembe

20L

2020. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos, ha nem uzemkepes, akkor barmilyen meret, nekem nem kielegito. Nem akarok muanyagot.
2020. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És ha csak akkor nem üzemképes, ha stresszes?

Vagy akkor is elvárható a kőkeménység?

2020. márc. 21. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!