Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elhízottság tényleg vonzó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízottság tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

A párommal decemberben jöttem össze, és nagyon jól kijövünk egymással, de van valami, ami nyugtalanít. Az elején észrevettem, hogy tetszett neki a rajtam lévő 3-4 kiló felesleg, és mondta is ezt sokszor, ezért nem igyekeztem ezt ledolgozni. Sőt, az otthonmaradás hatására még kb. 7-8 kg rám szaladt. Ezt most már kezdem soknak érezni, de a párom mindig kiábrándultnak tűnt, akárhányszor karcsúbbnak talált. Sőt, egyszer még megjegyzést is tett, hogy istenien néznék ki még teltebben. Azt látom, hogy nagyon bejön neki, hogy kerekebb lettem deréktájon, viszont szerintem 90 kiló fölötti súly már nem lenne egészséges egy 165 cm magas 22 éves lánynak. Ugyanakkor én is kértem tőle dolgokat a kinézetével kapcsolatban, és úgy érzem, hogy tartozom neki annyival, hogy megpróbálom figyelembe venni az igényeit.


Én eddig nem tudtam, hogy a kerek elhízott has bejön a férfiaknak. Ez mennyire normális szerintetek? Szerintetek is jól teszem, ha megteszem, amit kér, és még kicsit hízni próbálok?


2020. máj. 2. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan edzek férfi létemre de a barátnőmet meg imádom hogy ilyen kis duci. Ő 90 kg körül lehet viszont ő jóval magasabb is mint te.Nekem izgató ha egy lány nőiesen telt.
2020. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek a nagyobb testsúlyú lányok jönnek be. Mérlegelned kell, hogy neked mi fér bele, hogy tetszel magadnak, az egészségügyi vonzatát a dolognak. A barátodnak önző lenne elvárnia tőled, hogy ezeket figyelmen kívül hagyd. De ha mindkettőtöknek rendben van, akkor tegyél úgy.
2020. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én el vagyok hízva, és senki sem talál vonzónak.
2020. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kèrhet, hogy az egèszsègedet veszèlyeztesd èrte. Ha szeret, nem is kèr.

Magasabb vagyok, mint te és majdnem egy tizessel könnyebb. Ès nem vagyok anorexiás. Nem azt mondom, hogy most aztàn meg fogsz halni, mert nem. De lehet gondold àt, esetleg beszélj vele erről.

N23

2020. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nálatok biztos...


Amúgy NEM.

2020. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Off:

Ha jól értem a leírásodból, jelenleg 90kg körül vagy (hiszen azt írod, ha még híznál akkor lennél 90kg felett) +7-8kg jött fel nemrég, vagyis 80kg felett voltál eleve, a 165cm magasságodhoz és szerinted csak pár kg "extra" volt rajtad?? Durva! Eleve elhízott voltál, a 90kg meg már veszélyesen sok ehhez a magassághoz (szerény véleményem szerint 22 éves lánynak bármilyen magassághoz rengeteg lenne a 90kg).


On:

Nem, az elhízottság nagyon nem vonzó! Viszont nem vagyunk egyformák, nyilván van olyan is akinek ez jön be, de ezt nektek kell megbeszélni.

(bár nekem aztán mondhatná bárki, hogy mennyire jól állna az elhízott has, tuti nem lennék kövér a kedvéért, ez nem olyan dolog, amit a másik hatására megváltoztatnék magamon).

2020. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Először is mindenkinek köszönöm, hogy ennyi segítő hozzászólást írtatok.


Utolsó: Nem, nem tartok még 90 kilónál. Korábban 65-70 kg között mozogtam. Az azért egy egészséges testsúly, nem?

Erre jött rá kb. 12 kiló. Most 82-84 kg között ingadozom.

2020. máj. 2. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Te így hogy érzed magad?
2020. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kicsit kettős érzés. Egyrészt örülök, hogy pusztán azzal kívánatosabbá tehetem magam a barátom előtt, hogy tovább gömbölyödöm. Másrészt viszont zavarba ejtő kocsonyaként ide-oda mozgó pocakkal sétálni az utcán. Látva, hogy azért több hozzászóló szerint ez a súly még nem annyira vészes, egy darabig nem aggódom a további gyarapodás miatt.
2020. máj. 2. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se hízz tovább,már felszedtél 12 -t hogy kívánatosabb legyél a számára, próbálkozz más csábítási praktikákkal (smink, szexi fehérnemű,stb).
2020. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!