Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? Kérlek olvassáto...

Mit tehetnék? Kérlek olvassátok végig, tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés
8. osztályos (már nem sokáig haha) lány vagyok, gimis szeptembertől. Lehet csak ilye tini kori hülyeség, de ez a helyzet. Nagyon nem vagyok elégedett magammal, és mikor már valamire azt mondanám, hogy nem is vészes, elkezdek valami mást mégjobban utálni, és sezután sokkal rosszabbul érzem magam. Nagyon szerencsétlen vagyok (nem a magasságom miatt mondom), 148 cm, 40 kg. Lehet nem tűnik soknak, de nagyon nem oszlik el jól rajtam. Semmi fenekem, egy időben abban a hitben éltem, hogy van, de lehet fogytam, vagy csak másképp látom már, de lapos vagyok. Mellem sincs, 65 aa a méretem, de ráadásul alakja sincs, undorító. A hasam zavar most legjobban. Deréktáji zsírom bőven van, de semmilyen nézetből sem közelíti meg a lapos hasat . 24,2-es a testzsírom, kb. 3 hete mértük suliban. Meg a hasammal az is a baj, hogy alacsony vagyok, nem vagyok kövér, csak nem jól oszlik el rajtam a zsír, és a kicsi testemhez durva látvány. Én nem akarok vékony lenni. Formás akarok lenni, és nem vagyok az. Combommal elégedett vagyok, a belső combom kicsit husis, de arra nem panaszkodom. Emellett vannak a személyiségemkmel is problémáim,de most a testemre térek ki. Az orrom viszlonylag vastag, görbe és hosszú. A fogaim sem túl rendezettek, de nem sárgák. Nem szoktam sajnáltatni magam, próbálom elfogadni a külsőmet, de néhány dolgot képtelen vagyok, nem utálom magam, de nem is szeretem, és bocsi a panaszkodásért másoknak soha nem szoktam, csak most jó ezt kiadni magamból.És hogy ne csak panaszkodjak, a bőrömet szeretem, mert nincsenek bőrhibáim ezért nagyon hálás vagyok, de ez az egyetlen, amivel tényleg ha nem is 100, de 98 százalékban. Klisé, de igaz, hogy magamat akarom elfogadni, de nem tudok mindent. A hasamat nem tudom,egyáltalán. A mellemet, a fenekemet nehezen. z orromba beletörődtem, valaki azt is mondta, hogy jól áll, de kétlem. Nme tudom mit tehetnék, mert lenne akaraterőm lefogyni, de akkor még ennyi fenekem és mellem sem lenne. Így islöl deszka, hátul léc vagyok egy kis hassal, de ennél laposabb nem szívesen lennék. Összefoglalva egy szerencsétlen görbe orrú törpe kissé nagy hasú, kis mellű és fenekű lány vagyok, és ezzel nem tudok megbarátkozni. Formás akarok lenni, de néhol elhízottnak tűnök (has), néhol normálnak (comb, fenék, de kicsit nagyobb feneket akarok). Nagyon nem oszlik el jól rajtam.Létezik olyan, hogy kb. egyszerre fogyok fenékről és hízok hasra? Bocsi a kisregényért, az esetleges ismétlésekért és az önmagamnak ellentmondásáért. És légyszi a válaszban ne csak egy dologra térjetek ki. Előre is köszönöm!

2019. máj. 28. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:

" Így islöl deszka, hátul léc vagyok egy kis hassal, de ennél laposabb nem szívesen lennék. "

Így is elöl* , és úgy értettem, hogy mellben és fenékben nem szívesen lennék laposabb, a hasamból pedig fogyni szeretnék, de először az így is 0 mellemből és fenekemből menne le először, mert hasra hízok. És eleve most alakulok, és nem akarok diétába kezdeni, pedig nem esne nehezemre a motiváció nélkülözésének hiányában. Bocsi az elírásokért.

2019. máj. 28. 20:23
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem diétázni kell te, hanem edzeni :D

Meglepő dolgot fogok mondani: a fenék izom. Akkor lesz kerek feneked, ha a farizmaid edzettek. Azért vagy mindenhol lapos és azért nagyon feltűnő a zsír a hasadon, mert a vázizmaid 0 formával rendelkeznek, persze hogy nagy hangsúlyt kap az a picike kis zsír is, ha nincs, ami "körülvegye".

2019. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre tényleg nincs jobb megoldás mint az edzés. Menj konditerembe,és megoldódik a fenék és has probléma.


Ha zavarnak a fogaid (és megtehetitek anyagilag) akkor csináltass fogszabályzót. Nekem egy évet volt fent, 10.-ben vették le,szuper lett.


Az orrodon/melleden nem nagyon tudsz változtatni,de szerintem ha a fentieken sikerült,akkor ezek annyira már olyan vészes dolgok. Manapság a médiában általában egyenesen álló C+os plasztik melleket lehet látni, de a legtöbb embernek nem ilyen van...

Ilyenek az átlagos mellek:

[link]

2019. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!