Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti ágyba vinnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ágyba vinnétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
19 éves, 170 centi magas és 85kiló. Ha megnyerő a személyisége, kedves, gondoskodó, belemennétek? Ha jó az ágyban megtennétek újra?

2020. máj. 2. 21:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
En -20 kg vagyok megse fektetnek meg fogyj le
2020. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia !

Én 23 vagyok és 169 cm 87 kg-mal , ugyanez a problémám . Nagyon sokat kövérnek gondolnak és nemhogy normál kapcsolatot nehéz találni , sexkapcsolatot is nagyon .

2020. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Még megnyerő nek sem kell lennie csak ne legyen bunkó vagy deviáns. A fenti adatokból nagyon szexi tested ki lehet hozni De ha mondjuk keveset sportot és el van hízva 19 évesen akkor is nagyon szexi lehet mert még fiatal...


Viszont ahogy te írsz az nagyon szimpatikus úgyhogy szerintem tök normális csaj lehetsz. Szerintem vonzó lány vagy csak az önbecsülésed rossz, mert a nőknek az önképe mindig túloz negatív irányba. Ez általános statisztika. Ha csak szexről van szó akkor eléggé hajlandóak a férfiak mert annak nincs tétje. Jól érzik magukat és van egy pár gyönyörű alkalmuk. A párkapcsolat az totálisan más még egy nagyon nagyon vonzó csajjal se biztos hogy szívesen maradnának kapcsolatban ha nagyon nem illenek össze. Ezért nem ilyenen kéne a nőknek lemérni magukat márpedig sok csaj azt csinálja hogy a férfiakat lenézi mert csak szexre kellenek nekik, pedig csak arról van szó hogy egy kapcsolat milliószor komolyabb mint egy sima szex ami lehet akár a legjobb szeretkezés is.

35F

2020. máj. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Bocs A helyesírási hibákért a telefon elég hülyén ismeri fel a szavakat pedig nincs beszédhibás.. mondom beszéd hibám... ezt meg egybe kellett volna írni a... basszus....
2020. máj. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ki sem tudnának robbantani mellőled!
2022. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

" kicsit megkeblesedtem, aminek nem örülök ugyan..."

Édes Istenem!!! Köszönöm, hogy gondoltál rám, és megteremtetted nekem ŐT!

Csak add már meg neki a címem, mert én meg itt várom!!!

2022. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen! Ágyba is és mindenhova máshova is!
2022. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Pont a minap ábrándoztam arról hogy egy korodbeli duci csajt vennék fel amikor stoppol az út mellett. Arra gondoltam h beszélgetnénk és azt mondaná h nem igazán kell a fiúknak. Én meg megdumálnám hogy megtanítom erre arra egy kiadósabb szeretkezés alatt és elvinném egy fogadóba játszani kicsit. :) És odaadó is lennék. :)

36F

2022. márc. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Csupán a paraméterei alapján igen. De egyre fontosabb számomra hogy intelligens okos lány legyen.
2022. márc. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!