Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Őszintén! Társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén! Társkereséskor ti is legszívesebben átugranátok az ismerkedési köröket és ágyba vinnétek a nőt, ha tetszik?

Figyelt kérdés
Az udvarlás mindenkinek csak nyűg? Van, aki szereti ezt a részét az ismerkedésnek?
2019. júl. 2. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

szeretem, de a kapcsolattól is függ. Ha alkalmi, vagy szexpartnerség, akkor nem tennék bele annyi energiát.


42/F

2019. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Az ismerkedés meg az udvarlás azért nem ugyanaz. Ha már udvarolni kell, akkor nem is biztos, hogy érdemes. Jobb, ha az ember "csak" ismerkedik, és egy hullámhosszon van a másikkal. Ahogy mondani szokás, amelyik vonat nem vesz fel, az után nem szaladunk.
2019. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem

Nem vagyok állat hogy csak dugjak.Kellemetlen kicsit az ismerkedős resz re kell

2019. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Engem kifejezetten fejleszt, élvezem ha udvarolhatok!
2019. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Az ismerkedési köröket nem, viszont az ilyen mesterséges tesztelgetéseket, ne tűnjek qrvának típusú váratásokat igen. Nem vagyok "szürke szamár", nem tűnök el, ha eltűnnék, akkor eltűnhetnék ugyan úgy egy nap után, ahogyan fél év után. Akivel interakcióba lépek ilyen téren, az grammra pontosan tisztában van vele, hogy milyen céllal ismerkedek, mit akarok általában az élettől, mire fut ki részemről a kapcsolat stb. Ha ezt nem hiszi vagy nem meri hinni, nem áll módomban a gyakorlaton kívül másképpen bebizonyítani neki és az én időmet a sajátjával együtt csak pocsékolja.

Az udvarlás pedig nem az első szexig vagy a kapcsolat kimondásáig tart nálam, hanem ugyan úgy folytatom kapcsolatban is, míg a másik ezt megfelelően értékeli, utóbbi időkben sajnos olyanokat fogtam ki, aki nem akarta vagy tudta/merte ezt hova tenni, ennek megfelelően véget is ért a kapcsolat.

32/f

2019. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretek udvarolni, a második körök után is! ;)
2019. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a kapcsolat nem a szexről szól elsősorban. Tény, hogy fontos része, de ha igazán szeretem a másikat, akkor nyilván szeretek csak úgy is együtt lenni a másikkal, ha nincs szex. Nem is értem, hogy miért ekörül forog minden. Amikor a vágyakat kielégítik, akkor mit kezdenek egymással?! Szerintem ha szeretünk valakit, akkor nem korlátozódik le a kapcsolat ilyen ösztönszintre, hanem barátként is, társként is szeretjük egymás társaságát. Sőt, igazából a szex már inkább ennek az eredménye, következménye. És amikor igazán szeretem a másikat, akkor nem kell erölködni az udvarlással, hanem eleve szeretett személynek tartom, és figyelek rá, kedveskedek neki... de nem érdekből, hanem mert tényleg szeretem őt, és látni szeretném, amikor örül, és boldog.
2019. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ismerkedni egy jó b_szás után is lehet :)
2019. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Társkereséskor pont az ismerkedés a lényeg... ha egy éjszakákat akarok akkor arra ott vannak a bulik... meg az olcsó lányok... én rendes nőt akarok nem pedig egy qurvát aki mindenki alá be fekszik.... 😏

20ff

2019. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mikeXxX ***** válasza:
Nem nem szetetném átugrani ezeket azért mert valaki számomra szexis lehet egy proli is volt is rá példa nem is 1x . 40f
2019. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!