Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti milyen módon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen módon találjátok meg partneretek G-pontját? Illetve nyalás közben szoktatok ujjazni is vagy egyszerre csak az egyiket?

Figyelt kérdés
20/L

2020. máj. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

4 cm-re van a "bejárattól"! Azaz alig kell betennem a farkam. Vagy az ujjam kell bedugni kicsit.. Vagy jól nyalni!

😊

2020. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteszem az ujjam is - intenzívebb az inger. Van akinek van G-pontja, van akinek nincs, mozgatja az ember az ujját és figyel a partnerére. Előbb-utóbb akár G-pont akár nem megtalálod hol a legjobb a partnerednek ha figyelsz rá :)
2020. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Hívogató mozdulat hasfal felőli részén, két ujjal, hüvelybemenettol pár centire. Nyalok, ujjazok, segget is, mindent csinálok.
2020. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csaj függő, hogy közben ujjazom e...

Volt olyan aki, nagyon szerette ha nyalás közben, bedugtam neki az ujjam.

De volt olyan is, aki azt mondta, hogy o5ugy annyira nem szereti, mert neki úgy jó, ha csak 1 felé kell koncentrálnia.

F

2020. máj. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én párom csiklója érzékeny. Szereti ha nyalom és két újjal benne vagyok. Meg 69 csikló nyalogatás+dildo.
2020. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugh 3-as😍

N

2020. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szeretek mindent csinálni, minden hogy ahogy a partnerem szeretné.

F

2020. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon szeretek nyalni és a Baránöm is élvezi minden formáját , 2 ujjal , és nyalás közben az ánuszát ujjazom, szétnyitom a szemérem ajkakat és a csiklóját izgatom . volt hogy spriccelő orgazmusa volt és az egész arcomat elöntötte ,- nagyon nagyot élveztem én is
2020. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanyatt fekszik, finoman felnyúlok neki és először egy ujjal a hasfal felé közelebbi hüvelyfalát kezden finoman masszírozni nem ki be húzogatva hanem benttartva az ujjam és belülről masszírozva, kis izgatás után érezni ahogy egy ponton megduzzad a hüvelyfal, mint egy kis dombocska, na ezt körkörös mozdulatokkal szoktam izgatni, aztán hasra fektetem és ugyanígy felnyúlok két ujjal neki és most már lefelé mutatva az ujjaimmal az ágy felé szinte ájulás határán lévő orgazmusig tudom juttatni.
2020. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!