Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy álltok a nyalatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy álltok a nyalatással, amikor kissé ti irányítotok, hajlandó alkalomadtán viszonzás nélkül kielégíteni partneretek?

Figyelt kérdés

Nem holmi sado-mazo domina játékra gondolok, bőrcuccokkal, bilincsekkel, korbáccsal. (bár, ha arra van igény egyeseknek, avval sincs baj szerintem)

Párkapcsolatban, van olyan hangulatotok, amikor irányítani van kedvetek, aktívak vagytok és szeretnétek, ha a pasi azt tenné, amit ti szeretnétek? /persze, most nem a mosásra, mosogatásra, takarításra, főzésre, gyereknevelésre gondolok ;-) /

Normál, átlagos viszonyban, mit szol ehhez a párotok? Vevő rá, izgatja őt, vagy túl önző pasis férfi mindehhez? Miként áll a viszonzás nélküli kielégítéshez? Ő elvárja, hogy te lecumizd viszonzás nélkül, de ő is hajlandó erre?

37N



2020. jan. 29. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ustenem imadnam

Nagykn izgatna

2020. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csaj vagy?

Férfi vagy? Párkapcsolatban, házasságban és meg is teszed ezt a nejednek?

2020. jan. 29. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb szeretem ha a pasi irányít.
2020. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó partneremmel gyakran volt olyan, hogy nem kérdeztem meg, csak elkaptam és alaposan kinyltam. Sokszor viszonzás nélkül is. Nagyon felizgatott, hogy próbált ellenkezni, de aztán megadta magát és csak élvezte. Számomra nagyon izgató az efajta "kényszer orgazmus" okozás. És az sem izgat fel kevésbé, ha a lány/nő kéri. Bár ilyenkor azért kicsit játszom vele, hogy érezze, attól még én dominálok, de a kedvéért tudok engedni is.

48Ffi

2020. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se vagyok csaj, mint ahogy az előttem felszólaló képviselőtársak se, de el kell mondanom, a nők fejében valami nagyon téves kép él a férfiakról. Mindig jönnek ezzel a szöveggel, hogy "a férfiak nem akarnak kényeztetni, csak cserébe a szopásért", és hasonlók.


Én egyáltalán nem éreztem tehernek az exnőim orális kényeztetését, totál odavoltam érte, a szopás engem sosem különösebben érdekelt. Igazából azt szerettem legjobban, ha ők kértek, vagy erre utaló gesztusokat tettek. Pl. amikor háton fekve, finoman szétnyitották a lábukat, és elkezdték letolni a fejemet... Engem ilyenkor nem kellett sokáig győzködni, hogy a következő fél órában a combjaik közt dolgoztassam a nyelvem, akár több orgazmuson át szórakoztatva őket. Nem vagyok szub típus, de ebben nagyon szerettem engedelmes és szolgálatkész lenni. A legszebb dolog egy szeretett nő extatikus élvezetét átélni minél közelebbről.


És eszembe nem jutna "cserébe" kérni semmit, az már azt jelentené, hogy csak kényszerből teszem, nem önszántamból.


36 F

2020. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi több mint 30 éve vagyunk házasok, és én vagyok a férfi. Úgy házasodtunk össze, hogy én voltam a tapasztaltabb, sok dolgot a feleségem velem csinált először. A nyalás teljesen megszokott részemről, Ő kétszer próbálta viszonozni, de úgy vettem észre undorodik tőle, meg félt, hogy a szájába megy, ezért többé nem eröltettem. A nyalást viszont nagyon szereti, sokszor szoktam neki nyalni, úgy is, hogy utána nincs szeretkezés. Nekem így is jó, neki is, ennyi.
2020. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én nem szeretem a nyalast es a parom sem szereti csinalni igy nalunk ebbol semmi problema nincs

30N

2020. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cb6000s válasza:
100%
Én egy olyan kapcsit is el tudnék képzelni ahol a szex az csak nyalás :) Annyira élvezem a nyalást, hogy nem kell más feltétlenül.
2020. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as! Férfi vagy nő vagy?
2020. aug. 30. 19:01
 10/10 cb6000s válasza:
100%
Ferfi vagyok :) irhatsz nekem ha van kedved.
2020. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!