Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, akit nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit nem a szex hagyományos útja/módja vonz? (Kifejtés lent, férfi vagyok)

Figyelt kérdés

Régóta keresek olyan embert, aki nem annyira a hagyományos, behatolás útján történő közösülést szereti.

Én főleg csak az orális kényeztetést, kézimunkát és az egyéb módokon való egymáshoz simulást, dörzsölést, ingerlést preferálom.

Nem tudom megmagyarázni, hogy behatolni a hüvelybe nekem miért olyan izé, de olyan... izé.

(33 éves győri férfi vagyok)



2020. máj. 4. 15:35
 1/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
50%
Akkor soha be se tetted nő ek csap pettingeltetek?
2020. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
50%
Nőnek csak*
2020. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem, onnan tudom, hogy az nem is az igazi (nekem)
2020. máj. 4. 15:41
 4/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
68%
Akkor olyan nőt kell keresni aki a mű dolgokat szereti és nem az igazi farkat.
2020. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Adnám.. azt mondjuk szerettem, amikor egyik páromnak bedughattam dolgokat. Az más, jól volt nézni. Azt is nagyon szerettem, amikor ő dolgozott rajtam kézzel-szájjal, de nem ragaszkodom a kéjenckedéshez sem. Bőven jó, ha csak szerelmeskedünk, nem pedig szexelünk (üzekedünk).
2020. máj. 4. 16:13
 6/7 (:Puszedli :) ***** válasza:
Nem bírnám szex nélkül.
2020. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen létezik, de inkább keresd az arany középutat. Add meg a párodnak/partnerednek amit szeretne és akkor majd ő is megadja amit te szeretnél.
2020. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!