Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hagyományos szex már kevés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hagyományos szex már kevés, ezért nem is akarok "tradicionális" kapcsolatot, miért nem értik meg, hogy ezzel nem csak magam védem, hanem a nőt is, akinek kapcsolatot hazudnék?

Figyelt kérdés

Mindig is a különlegességek, ritkaságok izgatták a fantáziám.

16 éves koromban rájöttem, hogy a "szex" nekem borzasztóan kevés, nincs benne elég fűszer.

Számomra alapvető volt, hogy az a rengeteg különféle fétis ami másnak extrém, számomra mindennapos és alapvető kelléke az édes életnek.

Váltogattam a csajokat.. kerestem az új lehetőségeket, majd mikor már annyian mondták, hogy nem normálisak a vágyaim akkor egy időre félretettem mindent, és megpróbáltam "normális" ember módjára kapcsolatot létesíteni egy nővel, érzelmek voltak, de valójában a szexualitás katasztrofális volt, nudli. Borzasztóan kevés, a lány nem volt vevő az extrém dolgokra így hát idővel kiléptem és végleg elfogadtam magamban, hogy ez nem nekem való.

A családom, barátaim nem értik, hogy miért nincs barátnőm, mert amúgy mindenben olyan "normális" vagyok. Hiába ecsetelem.. mintha egyszerűen nem is akarnák felfogni.


Szexualitásról annyit, hogy könnyedebb sm játékok, és a D/s lelki oldala vonzanak igazán, roleplay, ageplay, cuckold, behatolás nélküli hosszabb szeánszok, 24/7, medical..

Fétisek: harisnya, haj, illat, íz, hang, magassarkú


Ezek nélkül nekem nem kielégítő a szexuális életem. Ja, és persze az új felfedezése mindig izgat.. mindig kell valami új, valami más behatás, úgyhogy a vadászat az kell, szóval határozottan nem vagyok monogám.


Mégis miért akarják az emberek elhitetni velem azt, hogy én "normális" vagyok és nekem is jobb lenne egy hagyományos vanilla kapcsolat?



2019. febr. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nagy zavar van abban kis fejecskében.
2019. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégis miért?
2019. febr. 22. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
azért mert fiatalon kiégtél, egyre durvàbb betegesebb dolgok izgatnak fel, szerinte.m àllj le teljesen a szexxel egy darabig, majd kezd el ujra értékelni de ha igy folytatod megsinyli a szemelyiseged
2019. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
0%

#3 ez miért lenne beteg?


Vannak akik szeretik ezt. Ha sub vagy az gazabb, ha Dom azzal könyebb találni partnert aki elfogadja.

2019. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hármasra nem reagáltam, mert látom, hogy nincs képben a témát illetően, meddő vitába meg nem akarok belekezdeni.

Viszont érdekelne, miért gondolod azt, hogy subnak lenni gáz?

2019. febr. 22. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom hogy bármilyren baj lenne veled. Csak a hasonló vonalú nőcit kéne találni. Kicsit együtt is érzek. Igaz én ennyire nem de a hajlamom megvan bőven. A párom elég konzervatív, igaz 10 éve én is az voltam, bár akkir is voltak gyanús fantáziáim. Viszont én egy idő után már ráéreztem hogy ez nem csak az. Ebből persze az lett hogy én is pasizgattam/pasizgatok aztán mással kiélem a vágyaim. Iszonyatos nagy szabadságot érzek mikor hozzám hasonlóval vagyok. Próbaltam a párom beleédesgetni dolgaimba, őszintéset játszani, de nem jött össze. Még a vibrátoromat is úgy mertem megvenni, hogy előbb talaltam neki búvóhelyet. Ha megtudná hogy van, akkor pokol lenne az élet itthon. Egyébkent meg bírom, szeretem, imádom. De őszintén? Sex unalmas. Kivéve mikor sikerül annyira bepörgetni hogy bedurvuljon, és keményen legyen. Akkor már szódával elmegy.
2019. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:

Alapvetően a szexualitás a két nem közötti feszültségbol keletkezik.

A nincs meg a kémia, azt jelenti, hogy a másikban nincsenek meg azok a férfias vagy nőies vonások ami a másik személybol, feszültséget vált ki. Úgy alakult ki a társadalom, hogy a legtöbb no enyhén sub. Vagyis szereti ha ferfi, magabiztos, tud döntéseket hozni, vannak hosszú és rövidtávú céljai. Ezzel nagyjából minden no egyetért. De ezek számára azért fontosak, mert így tudja az a férfit követni, elfogadni vagy esetleg vitába szállni vele. Ezek az elvárt tulajdonságok mind-mind dominanciat Sejtetnek. Így működni fog a szexuális élet is.

Viszont az a férfi akiben túl sok a sub (elfogadó, irányítható) minta az nem lesz potenciális partnernek elkönyvelve. Ha az életben domináns de az ágyban sub a férfi. A no egyszerűen nem fogja tudni férfinak nézni. S nem fog működni a szexualitás, mert eltűnik a feszültség.

Eléggé le van butítja s általánosító, de nagy vonalakban igaz.

2019. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!