Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csábítsak el egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy 40 feletti pasit? 19/L

Figyelt kérdés

Hajlik felém,csipked néha és megnéz szóval látom, hogy simán benne lenne, de nem fog lépni felém, mert fél. Mivel utaljak neki, hogy én benne lennék úgy, hogy ne veszítsem el a nőiességemet és ne legyen 100%-ra egyértelmű, de mégis elkezdjen megnyílni?

(Nem feltétlen beszélgetésekre lennék kíváncsi, hanem inkább praktikákra)



2020. máj. 4. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha bátorítod akkor hamar össze fogtok jönni, mi negyven felettiek egy dologtól tartunk, illetve én, hogy a fiatal lány csak szórakozik hogy a végén röhöghessen rajtunk. Ha azt érzi hogy komolyan gondolod akkor nem lesz semmi gond, kacérkodj vele, kérd a segítségét például ha lehet.
2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ha komolyan érdekel, akkor adj neki jeleket. Egy negyvenes pasinak nem teljesen egyértelmű, hogy egy ilyen fiatal lány is érdeklődhet iránta. No és ez nem azért van, mert béna a pasi, hanem mert ez nem mindennapos dolog.

2020. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
De örülnék neki, ha engem csábítana el egy 19 éves csajszi 😊 47
2020. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Pedig a legokosabb amit lehet tenni hogy beszélgetsz vele.

Ha legközelebb csipked vagy hasonló akkor kérdezd meg hogy nem-e lenne jobb valahol egy kávét vagy egy italt meginni.

Mert ez a praktika meg két értelmű megjegyzés nagyon félre értésre ad okot, jobb ezt szépen megbeszélni.

2020. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok ezzel, félek h nem jól értelmezem a csajt 41F
2020. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Részleteket akarok, mit csinált az a negyvenéves csávó, hogy felkeltette az érdeklődésedet?
2020. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adj neki egyértelmű jeleket, visszajelzéseket, avagy "véletlenül" ejtsd el egy beszélgetés során hogy biz' téged vonzanak a 40-es pasik. Csak összerakja majd fejben, hogy szabad a pálya. Ha nem akkor még erősebb impulzusok.


Egyébként miért is félsz annyira, hogy 100%-ra egyértelmű? Egy introvertált, félénk, visszazúzódó ember 100%-nál lép addig nem. Te akarsz valamit 100%-ra vagy sem? Akkor meg rajta :)

2020. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már elcsábítottad csak nem mer lépni mível nem tudja hányadán álltok!

Ha picivel merészebb lennél és mondanád neki hogy te is benne vagy ugy máris érteni fogja és semmi csorba nem esik rajtad !

2020. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle szívességet, vigyen el valahova autóval. Aztán tálalj ki neki mit is szeretnél tőle. Ha gyorsan kapcsol keres egy félreeső helyet.
2020. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!