Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a pasitok venne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok venne egy szexi jelmezt, hogy öltözz be felmerülne benned a gondolat azért vette esetleg mert már szimplán nem kíván annyira?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék ilyenre.
2020. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még tetszene is :)
2020. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis... a pasik egyszerűen csak szeretik, ha valamilyen szexi jelmez van a barátnőjükön, izgatja őket. Nincs ezzel semmi gond, egy hosszútávú kapcsolatban szerintem alap, hogy a szexet jelmezzel, szexi kiegészítőkkel tesszük még izgalmasabbá.
2020. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak színesíteni akarja a kapcsolatot,inkább örülj neki.
2020. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalatom van a jelmezekkel. Bár én magam leptem meg a párom.. beöltöztem szobalány kosztümbe. Egész nap kiszolgáltam, mindent teljesítettem amit kért. De nem nyúlhatott hozzám. Én persze hajolgattam előtte a rövid szoknyában bugyi nélkül. Aztán este feloldottam a nincs tapi szabályt. Ezt most csúnyán kell mondanom hogy érzékeltessem... úgy megb*szott mint addig még soha. :) Azóta elő-elő kerül a jelmez. Szerintem feldobja a szexuális életet. Csak pozitív oldala van. 25N
2020. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Szerencsés a barátod :)
2020. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!