Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy nagyon beteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nagyon beteg kérdés, a tinilányokban felmerül olyan gondolat, hogy az apjuk jóképű, helyes, szexi, valamint a tinifiúk az anyjukat szexinek tartják? Ez 18 éves kor alatt fordul csak elő vagy később is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Haverom anyjára vertem anno sokat. Kamu email címről küldtem is neki képeket a farkamról, de sosem mondtam el neki hogy én voltam. Most így 10 évvel később, simán elő is kapnám, de már nem olyan jó nő mint anno, hiába értékelné a húst amit adok neki:D
2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos előfordul, szerintem kortól függetlenül. Azért a tényleges szexuális vonzódással nem azonos, az ritkább és nem is egészséges (max még gyerekkorban állítólag). Én a "fiatalabb" apámat (tehát amilyennek akkor kinézett, mikor összejött anyámmal) egész helyesnek tartanám (olyan Leonardo DiCapriósnak), de semmiképp sem szexinek és ha nem lenne rokonom, akkor se tetszene. (Lehet, mert mindig is utáltam, nem tudom.) De ugyanígy van ez anyámmal is, nagyon aranyos lány volt a huszas évei elején. Ez gondolom nem az, amire te gondolsz...
2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bennem annyiszor felmerül ez, akárhányszor csak ránézek apámra. Jóvágású, sármos, izmos 40-es, akiért még a barátnőim is odavannak (és ez k.r.a idegesítő, főleg, mikor részegen ecsetelgetik nekem, hogy miket szoktak fantáziálni róla... FÚJ). Normálisan vagyok összerakva, nem vonzódok apusomhoz, de én is beismerem, hogy jó csávó.

És 19 vagyok. :D

2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!