Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire hátrány, zavaró, ha egy férfi túlságosan rendmániás?

Figyelt kérdés

Ezalatt pl. utálja a koszt, ha tehetné 2 naponta porszívózna, sosem hagy mosatlant, amikor a szobában, a szőnyegen meglát egy kis apró morzsát, vagy akármit azonnal kidobja a kukába.

És mindig szét néz a lakásban, hogy ne legyen felfordulás és káosz, mert a dzsuva, a redva a legnagyobb, mondhatni halálos ellensége!

Ez mennyire tudna őrjítő lenni?



2020. máj. 5. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont passzolnánk mert én is nagyon rendmániás vagyok.

Volt egy párom aki semmiben sem segített mindig káoszt csinált, na az volt az őrjítő.

2020. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Semennyire sem zavaró. Inkább ez mint a kupleráj.
2020. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen volt az egyik párom is. Nekem nem volt probléma. Sőt. Legalább nem én kellett utána mindent elpakoljak.
2020. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna amíg nem eröltetné rám, és hagyná tovább, hogy az én ritmusomban, szokásom szerint végezzem a házimunkát. Akkor lenne gond amikor már neki csak az igénye lenne, de tőlem várná el, hogy az ő mániás szintjén takarítsak.
2020. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert én is ilyen vagyok
2020. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány,de leírom a véleményem.


Szerintem szörnyű egy ilyen emberrel együtt élni.

Általában az ilyen emberek kényszeresek.

Mindennek csak ott lehet a helye,ahol ő gondolja,gyakran rá is erőltetik a másikra a dolgokat,ahogy előttem is írta valaki.


És bizony mikor ők elfáradnak a rendmánia dilijükben,akkor ha te kéznél vagy,elvárják,hogy te csináld meg.


Én azt mondom,inkább a kettő között.

Ha nagyon választani kell,inkább egy kicsit rendetlenebb emberrel élnék együtt,még ha rá is kell dolgozni,mintsem egy megfelelési kényszerben éljem az életemet.

2020. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen a ferjem, es passzolunk egymashoz, mert a szoges ellentete vagyok. O nem egyszeruen elvarja a rendet OCD ez, kenyszeres takarito. Eloszor igyekeztem, es azt lattam, ugyanugy rohangal a porszivoval, mintha kosz lenne. Azota hagyom kibontakozni, egy szalmaszalat nem teszek keresztbe.

En meg nagyszabasu dolgokat szeretek csinalni, en talicskazom a kavicsot, szedek ki tovestol egy regi bokrot, szoval elvagyunk.

2020. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2 naponta porszívózás, meg hogy elmosogat maga után=rendmánia? 😂 Jól van akkor. Már azt hittem, ez alap dolog. Nem is tudtam, hogy rendmániás vagyok. 🤷 Nem zavarna.
2020. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
#6-os válaszolóval értek egyet. Ez a leírás szépnek és jónak hangzik, amíg nem kell vele ténylegesen együtt élni. Az ilyen ember rád erőlteti a saját szokásait, rád szól, ha valami nem úgy van, ahogy ő szereti stb. Idegölő, én nem bírtam sokáig ilyen ember mellett, pedig én is nagyon rendszerető vagyok, de elfogadom, hogy másnak más szokásai vannak, nem vagyok kényszeres, beteges. Ugyanígy rendetlen emberrel sem szívesen élnék együtt, inkább az arany középút az ideális.
2020. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, ha nem baj. Nem lenne olyan jó egy rendmániással együtt élni. Az túlzás, ha egy morzsától kiakad, vagy 2 naponta porszívózik. Inkább igényes pár lenne jobb, nem egy rendmániás. Néha nekem is előjön, hogy takarítsak ki sokkal alaposabban és zavar minden egyes folt, de ez 2-3 havonta 1x jön elő (de mondjuk akkor már szokott por és kosz lenni rendesen). Igényesen rendben tartom a környezetem, de ez úgy gondolom, hogy normális. Heti 1x porszívózok, 2 hetente port törlök (vagy ha már vállalhatatlan) és havi 1x felmosok.
2020. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!