Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Udv mindenkinek, a kerdesre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udv mindenkinek, a kerdesre csak az valaszoljon aki komoly kapcsolatban van, Lanyok Holgyek, ti milyen gyakran szoktatok maszturbalni, hogyan hol es mikor?

Figyelt kérdés
Van ugy,hogy nem eleg a szex vagy amugy is mindig mert jo,vagy hianyzik vallami,erre vagyok kivancsi!
2020. máj. 5. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Akinek komoly kapcsolata van, nem a gyakori szex kategóriájában írogat.
2020. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban élek. Kielégítő és fantasztikus a szexuális életünk. Egyáltalán nem vagyunk szégyellősek. Ha a párom hazajön fáradtan és nincs kedve szexelni, nem agonizálok rajta. Hozzá bújok és masztizok egy jót miközben átölel, vagy tényleg csak hozzá bújok. Néha aztán megjön a kedve mégis, de ha tényleg fáradt hozzá.. így hozzá bújva masztizni is fantasztikus és bensőséges. Fordítva is igaz, ha én esek haza 16 óra munka után és már csak annyi erőm van hogy letusoljak és megcsókoljam a szerelmem.
2020. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeresen szoktam, mikor egyedul vagyok. Nem a szex mennyisege, minosege nem eleg. Szuksegem van fantaziakra, megcsalom a parom gondolatban. Vele nem fogok mast elkepzelni, az tenyleg csunya dolog lenne.
2020. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a mennyiséggel vagy a minőséggel van problémám, de szoktam. Változó milyen sűrűn. Egyszerűen más mint a szex a párommal. Az egy aktívabb "dolog", olyankor ugye egymásra figyelünk...Masztinál meg elmélyedek saját magamba, testembe, gondolataimba...
2020. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam gyakran, kicsit máshogy élvezem, ezért a szex nem pótolja. :) 27/L
2020. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2020. júl. 30. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!