Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akiknek, voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek, voltak egyéjszakás kalandjaik, miért várják el egy férfitől komoly kapcsolatban, hogy az első együttlét előtt hetekig vagy egy hónapig is udvaroljon nekik?

Figyelt kérdés
Számomra ez kicsit ellentmondásos.

2020. ápr. 15. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert valamelyik pasi csak szexre jó.
2020. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez kicsit sunyi válasz. Inkább arról van szó, hogy akivel megy ez az időhúzás, azt nem találja vonzónak.
2020. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
nem várjuk el 🤗
2020. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert van a csak szexre kellesz pasi, meg van a barátnak kellesz
2020. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert van egy patronos pasi és van akivel szívesen vonulnék hadba :P

Meg szerintem fokozódik a vágy is, persze túl sokáig sem szabad húzni a dolgog. De pár randi még nem a halál :)

2020. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondok pár okot, de nem mind fog tetszeni:

- mert akivel alkalmiban voltak az jobban izgatta őket;

- mert az alkalmitól nem is akartak mást csak szexet, nem volt lényeges emberileg megismerni őket;

- mert hosszabb távra terveznek, ott meg nem számít, hogy teszem fel a 3. héten bújnak ágyba ha egyszer több éves kapcsolat a cél.


S ez a válasz fog neked tetszeni inkább: mert érzelmileg akarnak kötődni, nem a szimpla szex érdekli őket. Ergo több vagy mint a korábbi alkalmi kapcsolatai. Érett, felnőtt nő viszont nem az időtől teszi függővé mikor bújik ágyba valakivel, hanem amikor kialakult a bizalom. Van aki 2 hónapig "jár" és szét is mennek a 3. hónapban, mással meg első alkalommal szex és évekig együtt maradnak. Nem ennek függvénye.

2020. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Félre ne értse senki, nincs bajom se az egyéjszakás kapcsolatokkal se azzal ha több ideig kell udvarolni.

Azoknál a nőknél akiknek eddig csak komoly kapcsolataik voltak, szerintem egyértelmű hogy nem bújnak rögtön ágyba egy férfival. Nekik szerintem érdemes is udvarolni ráadásul az is egy kellemes időszak a kapcsolat elején.


Viszont azon lányok esetében akiknek egyéjszakás kalandjaik is voltak ezt képmutatásnak tartom. Szépen hangzik az, hogy azért várják el az udvarlást mert komolyan terveznek és többre tartanak. Viszont ez a valóságban azt jelenti, hogy amiért engem többre tartanak ezért nekem többet kell tennem egy olyan dologért amit más csak úgy megkapod tőlük.

Én ilyenkor se megtisztelve se komolyan véve nem érzem magam, hanem úgy mintha ostobának néznének.


De a válaszok alapján nem minden nő várja el ilyen esetben az udvarlást, náluk ezt korrektnek tartom a másikkal szemben.

2020. ápr. 15. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha taxiba szállsz, érdekel a kocsi márkája? Érdekel hogy hány éves, milyen motor van benne, milyen a teljesítménye, stb?

Nyilván nem; csak az érdekel hogy ne legyen egy bűzölgő tragacs, ami kifullad pár méter után.


Ha viszont hosszú távra akarsz kocsit venni, akkor hogy jársz el? Jobb esetben alaposan utána jársz, hogy a lehető legbiztonsagosabb, legstrapabirobb kocsit vedd azért a penzert amit hajlandó vagy fizetni, hosszú órákat böngészel végig a neten, megkerdezed a hozzáértő ismerőseidet, hogy mit ajánlanak, majd ha már az üzletben vagy, nyilván mész is pár kört az autóval, mielőtt döntesz.


Ugyanez van a nőknél tarskereseskor. Hosszú távú dolgokat nem jó elsiettetni.

Pláne, hogy sok férfinak az a mániája, hogy a nő "nem adhatja oda magát" idő előtt nekik, különben egy értéktelen rongy lesz.

2020. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen nők már kiégtek a sok kalandtól, rosszabb esetben kipróbáltak velük olyan dolgokat, amiket azóta vagy bizonyos partnerek miatt nem szeretnek (pl. orál, lenyelés) és félnek attól, hogy kiderül, hogy fadarab az ágyban és akkor te se tervezel vele hosszútávra.


Az is lehet, hogy elvégeztet egy szűrővizsgálatot és a PCR vizsgálat eredményéhez idő kell, így kiderül, hogy nincs benne semmi egzotikus kórság, amit átadna neked. Ez még kicsit kedves is tőle.


De az is lehet, hogy ez idő alatt fel akar teljesen térképezni, ahogy az autós példás válaszoló említette - ami persze nem zárná ki a szexet, hiszen az első, hogy szalonban kipróbálod és utána döntesz, hogy ugyanilyen kell és szólsz a haverodnak, hogy hozzon be németből. :D


Szóval nem korrekt a szex visszatartása. Azt olyanoknál szokták csinálni, akiket be akarnak már a kapcsolat legelején idomítani, hogy a szex jutalom, amit ki kell érdemelni. Az ilyen nőktől pedig óvakodj!

2020. ápr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Szerintem kicsit erős ilyen párhuzamot vonni a szexualitás, az emberi kapcsolatok és az autóvezetés között. Azért itt nagyon erősen tárgyiasítod az egyalkalmas és a tartós kapcsolataidban lévő partnereidet is.

Értem, hogy mit akarsz mondani ezzel a hasonlattal de pont a tárgyiasítás miatt csúszik meg szerintem az egész és válik erőltetetté.

2020. ápr. 16. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!