Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem szeretitek az óvszert?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy mindegyik sráccal meg lehet beszélni, hogy használjunk kondomot, de igazából úgy tűnik nekem mintha kerülnék/nem szeretnék. Inkább szedjek én fogamzásgátlót vagy ami még rosszabb imádják a "majd időben kihúzom" opciót. Srácok, miért van ez? Amikor találkoztok egy lánnyal és ágyba keveredtek miért nem az a logikus és első lépés hogy eloveszitek a gumit? Mi bajotok vele?

(Persze ez nem mindenkire igaz, kinek nem inge ne vegye magára, csak nem értem és kíváncsi vagyok/ szeretnélek megérteni titeket)



2020. máj. 7. 06:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Mi is szeretnénk normálisan érezni mi történik.
2020. máj. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj bele, a farkuk nem közvetlenül érintkezik a lánnyal. Szerinted ki akarná ezt önszántából?
2020. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld ki.Vegyél fel egy gumikesztyűt,és fogj meg vele valamit.Simogasd meg pldául a cicádat.Aztán vedd le,és érj hozzá úgy,puszta kézzel.

Majdnem 100%,hogy a cicádat nem gumikesztyűben fogod simogatni ezentúl.

2020. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem a jó kategóriába írtál.
2020. máj. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Oké, hogy a lányok egy uborkát is ugyan úgy élveznek mint egy péniszt, de azért a fiúknál ez bonyolultabb.
2020. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
én nem sokat érzek gumiban és inger nélkül le is lankadok
2020. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan az mint maszkban virágot szagolni...
2020. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Nincs ebben semmi fura kérdés.

a nők csak a hüvely bejáratát érzik, míg a férfiak a pénisz egész felületét. Még hozzá nem is akár hogy.

Itt előttem jól leírták a cica simogatását kesztyűben, azt hiszem nem is lehetne ezt másként jellemezni.

Gumival olyan mint ha egy élettelen valamit tüszködnék, ami ennyi erővel akár gumibaba is lehetne.

És még nem is beszéltem arról az intimitásról ami az agyban megy végbe.

2020. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Sok itt a komolytalan hozzászólás.

Nekem semmi bajom a gumival. Akinek meg gumiban le lankad ne az óvszerben keresse a hibát hanem a libidójában.

2020. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Gondold csak el, hogy a csiklód és a hüvelyed teljes belseje végig kellene "bélelve" egy vékonyka gumival, és úgy dugnának meg... szerinted mennyit éreznél belőle, és mennyire tetszene? Vagy bugyin keresztül nyalogatnak a csiklódat... Anélkül ugye mennyivel jobb?!
2020. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!