Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál kedvelö férfiak! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál kedvelö férfiak! Ti szerettek ujjazni és nyalni is?

Figyelt kérdés
Tehát, szeretitek ujjazni és nyalni is egy lány popsiját anális szex elött? Vagy csak megteszitek, mert „meg kell“? Kíváncsi vagyok a válaszokra, mert én szeretem ott is ujjazni magam és majd szeretném kipróbálni fiúval is.
2020. máj. 7. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ott nyalni, ujjazni, akár órákig is!
2020. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs anális szex, akkor is imádom nyalni, ujjazni. Kedvencem mikor pucsít, s a puncit nyalom, hosszan hosszan, majd a popsit. Közben ujjazom a puncit.
2020. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Nyalni nem, de ujjazni igen. S nincs olyan a szexben, hogy "kell", minden mindkét fél örömére történik.


Anál esetében csak három dolog van ami "kell": higiénia, síkosítás, fokozatosság. Ez utóbbit mondjuk ujjal szokták felvezetni, előtágítani és nem durr a közepébe ész nélkül benyomni mert az elég fájdalmas.

2020. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem kényeztetni ott is nyelvel ujjal izgatva a popsit!!
2020. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, kívánom, és csinálom is minden alkalommal.

Ez az anális szex pettingje, ami nálam alap.

F

2020. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Mindent szeretek csinálni vele. Két kézzel szétszoktam húzni mindkettőt egyszerre,popsi,punci,beleköpök egy hatalmasat és összenyalom egyszerre mindkettőt. Közben meg is ujjazom. Jó mélyen bele süllyesztem a nyelvem.
2020. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mind2 lyukat szeretem nyalni és ujjazni, persze megdugni is

nyalni akkor nem szoktam amikor a partneren látom, hogy feszélyezi és egy kis nyalás után sem élvezi ahogy kell, hanem zavarja a dolog

2020. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalni nem nagyon szoktam, de az ujjaimmal szeretek játszani ott. Akár anális szex előtt, akár csak úgy. :)
2020. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretem ujjazni izgatni és nyalni
2020. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom szereti, senki nem kényszeritette rá,h igenis nyaljon ki, és ujjazzon meg. Sőt mikor betépve nyalt ki, pár hónapja őnszántából kinyalta a popsim.
2020. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!