Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az ha valaki megnyalja a talpad stb?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny a talpam mikor megmosom mindig elmosolyodok, van hogy kucogok közben mert eszméletlen csikisxd

És van egy srác aki lábfétises és azon gondolkoztam ha megnyalná az jó érzés lenne e, vagy pofán rúgnám és fetrengenék a nevetéstől.



2020. máj. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csikis, de azt nem tudom neked milyen lenne
2020. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csikis nagyon,barátom már megnyalta.
2020. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2, de jó volt? o.o engem az érdekel, hogy jó e.
2020. máj. 7. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó érzés!Lábujj bekapás is az. :)
2020. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is szivesen nyalnam valakinek a labat. Akkor ezekszerint van aki kifejezetten elvezne is az erzest?:D 20/F
2020. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én szerintem megrúgnám. L :D
2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem csikis egyáltalán, csak a lábujjaim között :) Mondjuk én sokat vagyok mezítláb, elég érzéketlen a talpam.
2020. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyalta már meg párom, és annak ellenére, hogy nagyon csikis, baromira élveztem. :D De persze ez változó, minden ember más és mindenki máshogy érzékeli ezt a dolgot.
2020. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csajok kinek nyaljam?
2020. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#4 Csak szimplán bekapta vagy közben azért nyalogatta is a lábujjaidat? Én még ilyet nem próbáltam egy kapcsolatban sem, de ha véletlenül olyan lányba szeretek bele, akit ez nem zavar, akkor biztos kipróbálnám 🙂
2021. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!