Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés volt először beleélvezni análisan egy lány popsijába?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Fenékbe hogy lehet nem análisan élvezni? :D
2020. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
2020. máj. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgi
2020. máj. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Csaj függő. Van akinek minden szinte kellemetlen és nem szereti és válogat. Van csaj szerencsére aki imádja. Egy jó húsos popsit alaposan meg dugni a punci után és popsiba élvezni szerintem vagány, fiatalos, jó dolog. A csaj legyen tiszta ez a minimum elvárás és élvezze.
2020. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
elég jó, szeretek ott is elmenni
2020. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menyei érzés. Nekem ott valamiért teljesebb az orgazmusom. Lehet a póz miatt,mert én felülről le döföm a lányt,és mikor jön az ejakulácio a lábujjhegyemtől jön egy borzalmas izgató bizsergés,halad fel a combomon az ágyékomig és egyszer csak már bizsereg az egész testem,és akkor ki tör belőlem az összes spermium. érzem ahogy szét árad a popsiban az anyagom,körül veszi a farkam a forró popsi és a forró spermium,csodás érzés.
2020. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó, főleg mert punci tiltott ilyen téren.

általában hamar fel is sülök ott, de igyekszem minden percét élvezni :P

2020. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Fantasztikus érzés és sajna is mert nagyon izgato és rákaptam !!
2020. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vikica Bernadett ***** válasza:
98%
Lány vagyok , de a barátom már csinált velem anális szexet. Őszintén kicsit fájt amikor behatolt de utána nagyon jó érzés. Persze fontos a tisztaság!
2020. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 manly ***** válasza:
Sajnoe nem élveztem bele...kihúztam és a fenekére ment-jobb lett volna ha belemegy.
2020. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!