Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk kiábrándítónak tartjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kiábrándítónak tartjátok, ha menstruációkor nem tangát hordok, hanem kevésbé szexi bugyit? Eddigi barátnőitek mit hordtak olyankor?

Figyelt kérdés
Tampont használok, de igazság szerint nem érzem magam komfortosan olyankor tangában.

2020. máj. 7. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő mindig legyen szexi.
2020. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Eztajóqrva. Csak a tanga lehetne szexi?! 🤦‍♀️
2020. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül leretkezni valakit súlyos önértékelési zavarokra utal.
2020. máj. 7. 19:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, én tangában érzem magam szexinek.
2020. máj. 7. 19:27
 5/16 anonim ***** válasza:
99%

Oh, persze egy nő sminkje legyen mindig tökéletes, frizura beállítva, tangában és combfixben, tűsarkúban flangáljon a lakásban, abban főzze a vacsorát!


Pfffff már bocs, de neked ennyire megfelelési kényszered van? Mit hordtak volna bugyit, régen megette a fene ha egy kapcsolatnak az a legfontosabb fokmérője hogy milyen bugyit visel a másik.

2020. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Aki szexi az bármilyen bugyiban van akkor is szexi.
2020. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szeretek a barátom előtt (ha van) igényesen mutatkozni minden esetben, azaz ápolt körmökkel, hajjal és arcbőrrel, csinos ruhában. Nem gondolnám, hogy ez megfelelési kényszer lenne, ha slampos lennék teljesen jogosan ábrándulna ki belőlem az illető.
2020. máj. 7. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál a között, hogy igényes vagy, adsz magadra és csinos akarsz lenni természetes és normális. Azt "elvárni" valakitől hogy MINDIG a nap 24 órájában divatmagazinból kirángatott külseje legyen irracionális követelés, olyan teszi aki nem áll a valóság talaján.


Ha szeretsz valakit elfogadod akkor is amikor épp' nem frissen jött a fodrásztól.

2020. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5. Oké, te abban érzed magam szexinek. De ha itt megkérdezed a fiúkat az nem fog segíteni, mert ők lehet másr tartanak szexinek, vagy többféle dolgot vagy pont nem érdekli őket. Plusz van olyan, akinek a barátnője alapból sem hord tangát...

Így csak te és ha épp van párod, érzése, véleménye számít. Nem a mienk.

2020. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Két különböző dologról beszélsz anyukám, az igényesség, és a csinos öltözet sem egy és ugyan az. Én itthon a párom előtt azon kívül, hogy igényes vagyok (ami akkor is vagyok, ha senki nem lát, tehát nem a pasitól függ), kényelmes, itthoni ruhát húzok, van hogy melegítő, van hogy feszülőst, kedvemtől és helyzettől függ.


Pl. Szőrtelenítés után nem lehet tangát húzzak, mert érzékeny bőröm van, kisebesedik, fáj. Erre az esetre vettem külön egy olyan alakú alsóneműt, amit én nagyibugyiként skatulyáztam be, de ez varrás nélküli, selymes anyagú, és testre simuló. Azt gondoltam a boltban, nem fog jól állni, de mindegy legalább kényelmes lesz. Hát ellenkezőleg, szerintem nagyon kis szexi, és a párom szerint is.

Hipster, classic brief vagy controll brief a fazonok neve.

Nem csak a tanga lehet szexi 😊

2020. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!