Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit izzadtok szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit izzadtok szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

A barátomról csak úgy ömlik a víz télen is, amikor én legszivesebben magamra húznék egy takarót, mert úgy vacogok, de persze nem teszem.

Normális, hogy majdnem minden alkalomkor ágyhuzatot kell emiatt cserélni?

Pedig nem hosszúak az aktusok, hogy kifulladjon nagyon.



2020. máj. 7. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem bírja a szíve.
2020. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Gyenge a szive meg lehet sok sört iszik előtte.
2020. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Parasztgyerek ***** válasza:
41%
Mert a pasid böcsülettel végig szögeli azt a pár percet, te meg csak fekszel, mint egy darab fa. Néha mozogj te, hagyd pihenni szegényt. Mosnod is ritkábban kell.
2020. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy cukor beteg,azok izzadnak gyorsan,hőfoktol függetlenül.
2020. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ahhoz cukorbetegnek lenni, én teljesen egészséges vagyok és mégis izzadok, mint állat, fiatal korom óta.
2020. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert ilyen típus. Teljesen egyénfüggő, van aki 40 fokban is alig izzad valamit, másról meg már 25 fokban szinte szakad álló helyzetben hogy nem csinál semmit. Nem vagyunk egyformák.
2020. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen típus. Én sosem izzadok, de még a szaunában sem. Férjemről pedig csorog a víz 2 perc után.
2020. máj. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Nő létemre is nagyon izzadok szex közben, ha én vagyok aktívabb, meg is jegyezték már, hogy '" de vizes vagy", miután kitikkadva feküdtem emberünk mellkasán ( azt követően, hogy fél centit nem mozdult meg az aktus alatt, még jó, hogy vizes voltam:D)

Vannak emberek akik jobban izzadnak vannak akik kevésbé. Ha futok is ömlik rólam a víz, a hétköznapokban azért nem jellemző, de az aktivitás kiváltja, pedig egyébként kutya bajom. A jelenlegi párom szintén ilyen, úgyhogy nálunk hatványozottan "nedvesek" az aktusok, el sem tudom képzelni mi lesz nyáron. Legfeljebb mosunk, mint a mosómaci. Nálatok is beválthat esetleg, hogy valami nedvszívó lepedőt találtok, és elég csak azt cserélni ( nem a gyerekeknek bepisilés ellen szánt változatra gondolok, de vannak egész vastag, kifejezetten jó anyagú lepedők, jelenleg azt cserélgetjük, 15 perces öblítős mosás, másnap estére száraz.)


Normális, főleg ha ő aktívabb, nem kell ahhoz feltétlenül fadarab legyél.

2020. máj. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!