Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy néz ki számodra az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki számodra az az ellentétes nemű illető, akit ha meglátsz pl. az utcán/szórakozóhelyen, akkor rögtön akaratlanul is az jut eszedbe, hogy szívesen szexelnél vele?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjon akinek nem gond.

2020. máj. 8. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Huncut mosoly, rövid haj. 37/f
2020. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha szoknya van rajta és harisnya (ezek mellett szép karcsú lábai is vannak), akkor ott helyben merevedésem is lesz :D Nem tudom miért, de ez nagyon a gyengém. Hát még ha ezek mellé szőke is meg szemüveges... Nem is folytatom :D 20/F
2020. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Jól.


28 F

2020. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Magas, izmos, szép a szeme és a foga, ingben van nyakkendő nélkül.

40+N

2020. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Sötét hajú, sötét szemű, borostás, szép a foga és sokat mosolyog.
2020. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezt így nem lehet megmondani, a szemeiből látod, a mozdulataiból, a kisugárzásából hogy kívánod-e vagy sem. Mármint hogy azonnal a szex ugorjon be.
2020. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem tudom, én ha már egy ilyen képet kapok valakitől vagy látok valakiről, az is elég :D

2020. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
56%
Nem tudom. Még sosem volt ilyen.
2020. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép arc, karcsú/formás alkat, formás popsi, méretes cici, kieresztett hosszú haj, vagy felgumizott hosszú haj.
2020. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szép mosolygós kedves arc, karcsú vagy sportos alkat mindenképpen, kicsi popsi,kicsi cici (nagyon max közepes alsó határa), kieresztett hosszú haj, vagy felgumizott hosszú haj nekem is, de a lényeg, hogy hosszú legyen. Szeretem ha komoly az illető.



Na a gond most jön. Hogy szóllítsam meg. 😂

márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!