Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány fenekét sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fenekét sokszor nézitek vagy esetleg bámuljátok, akkor azért csináljátok csak mert jó nézni, vagy szexre is gondoltok?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és én is megnézem a jó fenekű lányokat de nem képzelek mögé semmit :) Ja, és tegyük fel hogy szűk farmer van rajta.
2020. máj. 8. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert jó nézni. Farmerben is es anélkül is. Ha az összkép bejön, elképzelek vele egyet s mást...
2020. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint ffi írom,én természetesen elgondolom,hogy jó lenne vele a szex.
2020. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először csak nézem, megcsodálom, hogy ha szép és formás. Esztétikus egy szép női test és főleg a formás kerek fenék vonz. Aztán ha úgy adódik, hogy sokáig nézhetem, persze elkalandoznak a gondolataim.
2020. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Is-is, a szép formás női idomok vizuálisan is üdítő látványt nyújtanak amit megnéz az ember, de ettől még nem akarja az összes csinos lányt megdönteni az ember. Persze van amikor igen :D de ez esetfüggő.
2020. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éb is nagyjából, mint a harmadik válaszoló.

Sajnos nagyon kevés mostanában az igazán szép formás fenék, pedig azonnal kiszúrom őket 😁

2020. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindkettő
2020. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha jó a feneke, akkor szexre is gondolok, ez a kettő nálam együtt jár.
2020. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!