Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Nektek egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek egy éjszakás kalandnál számít a partneretek pénisz mérete? Szoktatok előtte fantáziálni, hogy milyen lesz?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy túl nagy volt és azért volt élvezhetetlen, vagy fordítva? Centiben?
2020. máj. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Valamennyire számít, meg esetleg el is képzelem, de ért már meglepetés. Azóta lealltam ilyen téren a fantazialassal. El elképzeltem egy normál 13 centis méretet, erre igazi loszerszam volt a pasi alatt XD
2020. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekre nem sok nő válaszol, maximum annak írja magát xddd
2020. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem számít. Egy futballedzőnek számít, hogy mekkora lába van a focistának? Ügyesen rúgja a gólt az számít (meg szimpatikus legyen a pasi).
2020. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek extra elvárásaim, és nem szoktam kimondottan erről fantáziálni, de az azért elvárható szerintem, hogy egy átlagos méret legalább legyen. Már ha tényleg egy olyan alkalmi kalandról van szó, ahol a szex a lényeg.
2020. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl szende vagyok de nekem első sorban a srác diszkrétsége meg odafigyelése fontos, aztán jön a kinézete és azután a mérete.
2021. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja, nem számít. Mondtam én, aztán jött a barátom, akinek elég nagy. Azért sokkal jobb. Mondjuk az is sokat számít, hogy ő nem spriccel el két perc után.
2021. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez olyan mint amikor van egy fonnyadt seggű, mellnélküli csajod, és azt mondod, hogy nem számítanak az idomok. Aztán együtt vagy egy kerek seggű csajjal, és többet nem akarsz olyan kis nyomit többé.

Ja bocsi, ez már body shaming? :D

2021. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7esnek igaza van. ha sikerül a farkad betenni két nagy csöcs közé. Ugyanez lehet a farokkal is.
2022. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!