Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csinálják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálják a férfiak, hogy már az első randin ágyba viszik a lányt?

Figyelt kérdés

Mit kéne tennem, hogyan csinálják?

Én még sosem csináltam ilyet, de meghallgatnám, miket kell ehhez tenni?


Pénz, bmw, meg a szokásos közhelyeket kerüljük, enélkül is végződött már randi az ágyban, volt szex.



2016. nov. 6. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem randi volt, csak úgy alakult. Magam sem értem hogyan.
2016. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Fogalmam sincs. Kezdem azt hinni, hogy csak az a titkuk, hogy nem én voltam ott a nőkkel...
2016. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

Milyen "első randi"??

A legtöbb nő simán meg van mindenféle randi nélkül is.

üdv.: egy pizzafutár.

2016. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, az a csaj, aki dugni akar már az első randin, úgyis észre fogod venni. le fog ríni róla


de te csak egyéjszakásat akarsz? nem egy komoly kapcsolatot szeretnél magadnak?

2016. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Figyelem felkeltés, nem túlzott érdeklődés, csók, útána feljön hozzád és kész, szerintem :DD
2016. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Titusztitusz ***** válasza:
34%
Gondolom úgy csinálják a dolgot,hogy MEGVAN A VELE SZÜLETETT TEHETSÉGÜK az ilyesmihez...Mint ahogy egy zongoraművésznek a zongorázáshoz,írónak az íráshoz,atomfizikusnak az atomfizikához...Vannak férfiak,akiknek meg a "nőzéshez" van meg a tehetségük...Ennyi...
2016. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Gondolom úgy születtek, kedves utolsó.

A zongoraművész nem tanult zongorázni, atomfizikus nem tanult fizikát. Ilyen logikával, hogy hogy nem vagy a NASA-nak az elnöke?:D

2016. nov. 6. 20:12
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Úgy hogy van olyan lány, aki kapható erre és számára rendben van már egy alkalom utána ágyba bújni valakivel és van olyan aki erre nem kapható és ha fejre állsz sem fog veled ágyba bújni az első randin. Ez ilyen.
2016. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Nekem van pár konditermem, alapból könnyen tudok így csajozni, általában megtalálnak maguktól, nem is töröm magam.Pultos csajnak is jó nőket szoktam felvenni.

Néha adok magánórákat(edző), néhány női törzsvendégnek, hát mit is mondhatnék, ismerem mindegyiket, kívül-belül.

Manapság a nők nem szeretik ha egy pasi töketlen, határozatlan.

Ha felkelted az érdeklődésüket, tepernek utánad.

2016. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor csak én nem találok olyat, aki kapható lenne az első alkalomra.
2016. nov. 6. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!