Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi befolyásolhatja azt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi befolyásolhatja azt hogy csak ritkán tudok elélvezni a barátnőmbe? Rengetegszer járunk nagyon közel hozzá, de a csúcspont csak ritkán jön el, mindig egy pici hiányzik. Tippek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Lúzer vagy. Túl sokat recskázol. Vagy kamuzol.
2020. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy nem jó a póz. Nekem se megy minden pózban. Próbálkozzatok.
2020. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Mentális blokk is lehet az oka - tipp:

- ne görcsölj rá, csak lazán a tested majd tudni fogja hogy reagáljon;

- váltsatok pózt.

2020. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Számomra ez a kérdés teljesen nonszensz,troll vagy tuti.
2020. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem nonszensz a kérdés, mert én is pont így vagyok vele. Nem tudok akármilyen pózban elmenni.
2020. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is igy vagyok, vagy ha el is élvezek punciba, mindig olyan semmilyen orgazmusom van. Én nem is bánom, mert imádok arcra, cicire élvezni, mindig így fejezem be. 24f
2020. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!