Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan flörtöljek kétértelműen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek kétértelműen egy idősebb pasival? 22/L

Figyelt kérdés
Nem szeretnék undorítóan tapogatni, könnyűvérűen flörtölgetni. Egyszerűen csak szépen finoman utalni úgy, hogy ne legyen egyértelmű feltétlen. (A pasi szokott tapizni,viccelődni)

2020. máj. 9. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már a tapizásnál tartotok felesleges visszafognod magad
2020. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod őt, akkor játssz nyílt lapokkal! Egyébként meg nem korfüggő, hogy hogyan flörtöl, tedd ugyanúgy, mint egy huszonévessel.

45f

2020. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a célod vele, a viccelődés, kekeckedés, vagy bátorítani hogy vevő vagy rá és benne lennél többe is. 44F
2020. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fegya ***** válasza:
47%

Én is idősebb pasi vagyok,én már támadásba lendülnék!

Sajnos pillanatnyilag senki sem flörtöl velem!

2020. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Testkontaktus... érintsd meg miközben beszéltek, nagyon sokat számít, miközben semmi sem történik igazából. Az mindenképp a szimpátia jele, ha valakire ráteszed a kezed, ha mondasz neki valamit. Jelentéktelennek tűnő kis bók szerű megjegyzések adhatnak kétértelmű jeleket, igazítsd meg picit a ruháját, mintha figyelmes lennél, de semmi több ;-)
2020. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

na ezért tart itt a világ: hazugságok, őszintétlen viselkedés, játszmák, önismeret teljes hiánya, egoizmus, megaláztatások stb.

mi lenne, ha egyértelmű lennél, nem két- meg kitudjahányértelmű?

mi lenne, ha felvállalnád a vágyaid, ha már ő egyértelműen megtette?

mi lenne, ha nem csinálnátok bohócot egymásból?

mi lenne, ha felnőtt érett ember módjára viselkednél és megtisztelnéd a másikat?

2020. máj. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!