Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett nőket izgatják a fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nőket izgatják a fiatalabb férfiak, megnézik, ha lenne rá alkalmuk, ágyba bújnának velük?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, nem tudja meg senki, éppen egy olyan helyzetben vannak, amikor megtehetik. Mennyire izgat egy 30-as, 40-es, 50-es nőt egy szimpatikus fiatal pasi. Annyira, hogy szexelne vele? Izgató a látvány, a szituáció, az elképzelés, az álmodozás? Úgy mint egy férfi számra egy fiatal nő?

Járna is vele vagy csak alkalmi szexpartner lenne?


Férfi vagyok, de nem partnert keresek, csak érdekelne a kérdés.



2020. máj. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudok ránézni egy fiatalabbra úgy,amit itt felsoroltál...

41N

2020. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem a kor számít elsősorban, hanem a szimpátia, a vonzalom. De sokkal fiatalabbal nem járnék! Szexkapcsolatra volt már példa. Nem bírtam sokáig, zavaró volt a korkülönbség. Sok esetben em értette amit én mondtam, én nem értettem amit ő mondott. Más korosztály!

34 évesen ismertem meg férjem, aki korombéli. (1 évvel fiatalabb) Tökéletesen passzolunk, fél szavakból is megértjük egymást!

48N

2020. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit sem rossz h egy harminc evést már erettnek kell tekinteni XD jobb ha beruhazok vmi szemranc kremre.
2020. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Komoly kapcsolatra fiatalabb pasi nem kellene.Ők szexpartnernek valók.
2020. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
43 vagyok, a 30 alattiak nem igen indítják be a fantáziám. Még szexkapcsolatra sem. Inkább a saját korosztályom.
2020. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Régen mindig az idősebb, élet-tapasztalt, érettek vonzottak jobban. Pár éve viszont észrevettem, egyre jobban felkelti az érdeklődésem a harmincas korosztály. Alapvetően nálam sem az életkor hanem a szimpátia a legfontosabb. Az értelmes férfias pasik jönnek be, a tutyik, a bambák nemigen. A huszonéves, aki eljátssza a koraérettet szintén nem az én világom. De láttam már karón varjút! Ha egy igen vonzó, sportos, értelmes, jópofa huszonéves férfi itt lenne a hálószobámban, nem biztos, hogy elzavarnám. Mint Jean-Claude Van Damme a 90-es években...nyaminyami ;) (habár, akkor ő már 30 éves volt. Egye fene, jöhet! :D )

Férjem itt áll, azt mondja, ha ő megkapná a Tökéletes katona vagy a Dupla dinamit filmből a női főszereplőket, akkor J. Claude-ért sem szólna nekem. :D

49N

2020. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Bár régi már a kérdés engem izgatnak a fiatalabb pasik,.fiúk😊

43 vagyok es egy 23 évest néztem ki magamnak.Jóbarat de már a tudtára adtam hogy vonzó és kívánom..flört ill.petti g volt.Remelem hamarosan a szex is megvalósul😊

2021. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!