Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kapcsolatban mennyi időt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyi időt érdemes várni az első szexre?

Figyelt kérdés
Ha több mint egy év után sem akar az egyik fél semmilyen testi kapcsolatot, intimitást, akkor az mire enged következtetni?

2020. máj. 9. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

EGY ÉV??????????


Ha ez nem kamu kérdés, akkor ott mind a 2 fél beteg.

2020. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én akarom már jó ideje, a párom nem. Mindketten 18 évesek vagyunk.
2020. máj. 9. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom a lány szűz
2020. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2.-ra.


Keress egy MILF-et!

2020. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
El kell gondolkozni a kapcsolatotokon. Én azért nem feküdtem le 8 hónapig az egykori párommal ennyi idősen, mert nem bíztam meg benne annyira, hogy ő legyen az első élményem, nem tudott előjátéknál kielégíteni, és úgy éreztem hogy ezek alapján megbántam volna. Viszont szakítani nem volt merszem, mert ezt igazán magamnak se vallottam be. Beszélj vele, és ha ennyire éretlen szellemileg és szexuálisan hogy fél az intimitástól, akkor hagyd ott. Nincs mit tenni, nem muszáj pátyolgatnod egy lelkibeteg kislányt, mert vagy tenyleg ennyire éretlen, vagy játszik veled, játsza az elérhetetlent. Nem muszáj ám lelkileg sérülnöd neked sem...
2020. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig érdemes várni, amíg nem vagy biztos a másikban. Ez általában 1-2 hónap alatt megtörténik. Persze van, aki első randin szexel.
2020. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jdfGabrella ***** válasza:
78%
Hogy nem bukik rád.
2020. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mindketten szűzek vagytok, vagy a lány szűz, 3-4-5 hónapot érdemes "várni", helyzettől függően. Többet nem biztos.
2020. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos az is, hogy hány éves a lány, ha 15 vagy az alatti, akkor még türelmesebbnek kell lenned. 16 felett szerintem már 3-4 hónap után ideális megtörténnie a dolognak, de ezt neked kell látnod, hogy mennyire vevő a dologra. Ha nem szeretné, ne erőltesd.
2020. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!