Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első alkalmat érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalmat érdemes előre “betervezni”, vagy jobb, ha spontán kerül rá sor? (Csak a lány szűz. )

Figyelt kérdés

Hülye szó ez a “betervezni”, de biztos értitek, mire gondolok :)

Szűz lány vagyok, a férfi, akivel ismerkedek, és szeretem, nem az.

Nálatok hogy volt? Előre tudtátok, hogy mikor lesz az első alkalom, vagy spontán alakult? Még nem pettingeltünk, illetve nem láttuk egymást meztelenül. Még viszonylag friss az ismeretségünk, de sok időt töltünk együtt, és életemben először szerelmet érzek.


2019. okt. 23. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkabb tanulj....
2019. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tanulok kedves első, elég szorgalmasan, végzős egyetemista vagyok.
2019. okt. 23. 09:03
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja az egyetemista lányok, meg a szüzesség. DDD
2019. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 bocs, csak én nem látom az összefüggést?

Csak mert egyetemista vagyok, automatikusan kellett volna jönnie a szerelem érzésének az életemben? Vagy automatikusan le kellett volna küzdenem minden lelki problémámat, gátlásomat? Beugrani mindenkinek az ágyába, akivel randiztam? Mindig is szerelemből szerettem volna szeretkezni. Eddig kellett várnom a szerelemre, de nagyon megérte.

2019. okt. 23. 09:16
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Egyetemre jársz és szűz vagy😁😁😁😁? Te is csak egy lyukra kellesz akkor
2019. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja így kár értem. Még sosem szeretkeztél. Azzal az ötven sráccal akikkel eddig voltál, csak dugtál. Igaz?
2019. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na jó, itt tényleg nem érdemes kérdezni. Nem vagyok aktív ebben a topikban, most írta valaki privátban, hogy itt nem érdemes ilyet kérdezni. Igaza van. Ne is írjatok több választ.
2019. okt. 23. 09:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak nem N betűvel kezdődik a neved? 😁😁
2019. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha akarod én felavatlak. Nem fog fájni. Jó kicsi a kukim.
2019. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Eloszor legyen petting kicsit ismerjetek meg egymas testet!

Mi beterveztuk nem mondtuk ki, de egesz nap utalgattunk ra.

22/l

2019. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!