Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak hogy a latinos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a latinos kinézetű srácoknak bejönnek a fehér bőrű világos hajú nők?

Figyelt kérdés

Most lehetne azt mondani, hogy ez sztereotípia, de én megfigyeltem hogy van alapja.

Én természetes világoshajú lány vagyok elég fehér bőrrel.

Kiskoromban osztálytársaim de egyes családtagjaim is cikiztek emiatt, szerintük milyen ciki és gáz, sápadtnak nézek ki menjek szolizni (nem vagyok barnulós típus inkább pirulok).

Míg otthon éltem főleg barna illetve sötéthajú fiúkat vonzottam, most külföldön élek és nagyrészt sötéthajú, kreolos srácoknak tetszem. Az egyik latin amerikai fekete hajú és kreolos, mikor szóba jött a fehérségem mondta neki tetszik ilyen fehér vagyok. 😯

Tetszettem már indiainak is, olasznak, mexikóinak is, és némelyik nem nézett ki rosszul egész helyes volt.


Szóval, mitől van ez, vagy mi az oka annak hogy a latinos sracok szeretik a vilagos bőrű lányokat? (Nyilvan nem mind de sokuk vagy egy részük).



2020. máj. 9. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ellentétek vonzák egymást
2020. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben, nekem latinok se indiaiak nem tetszenek.
2020. máj. 9. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
mert jók az ágyban
2020. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert vonzó nekik egy náluk etnikailag felsőbbrendű nő.
2020. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Barna szemem van, és nekem is az tetszik, mégis szinte mindig kék szemű férfiak környékeznek meg.
2020. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert náluk a barna szem és a sötét hajszín a megszokott, egy ezzel ellentétes pedig változatos, így jobban felkeltik az érdeklődésüket, mert számukra ez különleges.
2020. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm ez erdekes, meg nem gondiktam ebbe igy bele de lehet hogy igazad van. En is mindig a latinos fiukat vonzottam, mostani baratom is sotet haj/ sotet szem stb. En meg falfeher vagyok
2020. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

A világ minden férfijának bejönnek a fehér bőrű, világos hajú nők.


Főleg, ha csinosak

2020. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
a svédeknem nem ők unják minden nap ugyan olyan nőket kukira húzni
2020. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!