Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régóta kipróbálnám a fenék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta kipróbálnám a fenék nyalást, egy szexi női fenék nagyon vonzó. De a kérdés hogy milyen nyalni? Akinek már volt része benne, milyen volt?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elképzekésekhez viszonyítva? Illetve lányok nektek milyen érzés? Van olyan lány akit szintén vonz de még nem tapasztalta?

2020. máj. 9. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Furán isteni. 24f
2020. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, biztos van ilyen lány, de nem valószínű hogy privit fog neked írni :) Nem "egy nyelvet" ide a hátsómra módon közelítik meg, hanem "egy normális pasit akiben bízom annyira, hogy majd kipróbáljuk".
2020. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem, felizgat, mert nyilván olyan csajoknak csinálom, akik élvezik.

És ezt jó nézni.

F

2020. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A puncinyaláshoz képest sehol sincs. Kellemes, de nem intenzív érzés. Kb mintha a karodat nyalogatná valaki.
2020. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és piszokul fel tudott izgatni amikor ott a nyelvével kényeztetett a srác. Szóval engem vonz a dolog és tapasztaltam is már!
2020. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ős jól mondja. Minden lánynak őrülten jólesne, ha 10x finomabban csinálnák a pasik,mint a puncinyalást. Atomjó tud lenni.

CSak a popsizást általában sokkal óvatosabban kell kezelni, mint a puncit.

2020. máj. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, mindkét fél számára. 47
2020. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádok női popsit nyalni,nagyon izgató. De legjobban azt szeretem mikor összenyalom a két lukat egyszerre hogy két kézzel széthúzom őket.
2020. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

A legtutibb az egy lánynak (mindegyiknek az volt eddig), ha addig nyalom, ujjazom, halálfinoman, mig atom mód el nem ázik. Ilyenkorra óhatatlan hogy a popsija is elázott. Na ilyenkor szinte mm-erről mm-re csúsztato befelé az ujjam, nagyon lassan, s közben a csiklóját :-) (csak azt ahol a legvilágosabb rózsaszinű) naylom, masszirozom a nyelvemmel, de nem 1000-es fordulaton és inkább jobbra balra, nem le és fel, mint mindenki :-).

Ééés amikor lassan amikro már a második ujjpercemnél vagyok benne, na akkor megmasszirozom gyengéden felfelé (nem beljebb) a vénuszcsontja mögött, a popsija felől. Ilyenkor ugyanis a G-pont környékéhez ér az ember, de a popsiból. Na ha ezt van olyan lány aki az előbb leirtak alapján nem élvezné, az nyugodtan ássa el magát :-) Mert az erotikus nyitottsága = 0. Azért ne mondjon nemet, mert eddig volt x negativ ilyen popsizós tapasztalata olyanokkal, akik csak durrbele módon esetleg megbeszélés tárgyaként akarta popsival élvezetet okozni. Úgy soha nem fog menni, max. a lány "engedékeny"-ségből megteszi. Na abból nem kérek soha. El kell jutttani odáig hogy ő akarja magától. És ha kellemes neki, úgyis tolja rá magát az ember ujjára, mindegy hogy punciba, vagy popsiba vagyok.

Hát ennyi az én Vénróka tapasztalatom. És mielőtt valaki nagy arccal lekostólna, gondolja át szépen lassan, amiket irtam, jobban jár vele majd, mint nekem beszólogatással.

2020. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A popsi bejárata és a környék nagyon érzékeny, tehát a nők nagy része szereti ha ott is kényeztetjük :) Én szeretem nyalni.. finoman.. kicsit döfködni nyelvvel, szívni.. de mindezt finoman és lassan. Nem árt, ha a lány irányít. Közben lehet a puncival is foglalkozni, a kettő együtt eléggé ütős :) Én szeretem nyalni az biztos. Nyilván a higiénia fontos.
2020. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!