Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régóta kipróbálnám a fenék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta kipróbálnám a fenék nyalást, egy szexi női fenék nagyon vonzó. De a kérdés hogy milyen nyalni? Akinek már volt része benne, milyen volt?

Figyelt kérdés
Milyen volt az elképzekésekhez viszonyítva? Illetve lányok nektek milyen érzés? Van olyan lány akit szintén vonz de még nem tapasztalta?

2020. máj. 9. 20:33
1 2
 11/12 Bujababa ***** válasza:
100%

A popsinyalás nagyon érdekes, roppant szemtelen és szemérmetlen dolog, mindemellett pedig elképesztően izgató.

Sosem hittem volna magamról, hogy egyszer vágyni, ne adj Isten élvezni fogom, de sajnos vagy szerencsére igazán és őszintén szeretem. Talán azért, mert önbizalommal tölt el, hogy a (mindenkori szeretőm) szó szerint még a seggemet is kinyalja…

2020. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A popsi nyalás nagyon szuper dolog ha szép a lánynak a feneke. Bár én egyszer jól megjàrtam, szegény nem tehetett róla. Annyira élvezte, hogy nem bírt magával, és nyalakodás közben fingott egy hatalmasat. Nem volt ez nagy gond, inkább csak neki volt kellemetlen. Én beindultam tőle, és nyaltam tovább.
2020. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!