Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nagyon hozzászokott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon hozzászokott a kezéhez önkielégítés miatt az később mennyire tudott partnert jól kiszolgálni? Milyen volt a merevedése utána.

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik huzamosabb ideig csak a kezüket használták és elég gyakran.

2020. máj. 9. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, nem csak a merevedés lehet gond, nehéz lehet elélvezni.
2020. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az még mindig jobb ha nehezen élvez, mintsem hogy pár perc után.
2020. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban a merevedés lenne fontos a partner kielégülése miatt.
2020. máj. 9. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem folyamatos fizikai inger kell ahhoz, hogy kemény maradjak, másképp azonnal lankadok szex közben is, ha megállunk (futókalandjaim szoktak lenni). De nem vagyok meggyőződve, hogy ez a maszturbálás miatt van. Elélvezni a kezemmel a legjobb, szex után is, de nem bírom sajnos túl sokáig.
2020. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Én pont ezért váltottam a vadul, gyorsan, száraz kézzel a gép előtti maszturbálásról az ágyban, lassan, olajjal, sokáig módszerre.

Sokszor volt problémám az erekció elérése szex során. Volt olyan kapcsolatom, ahol emiatt nem tudtunk szexelni rendesen.

Azóta, hogy váltottam még nem volt barátnőm, szóval nem volt még letesztelve, de remélem, hogy más lesz. Illetve igyekszem nem minden nap maszturbálni, néha kihagyok 1-2 hetet is, hogy érzékenyebb legyek.

2020. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nálam semmi probléma nem volt huzamosabb idő után sem!
2020. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néhány hétig tartott az átmenet az előtte nagyüzemben nyomott masztiból (napi átlag egyszer vertem, de akkor legalább 1-2 órán keresztül). De utólag visszanézve a stressz legalább akkora faktor volt a nehezen fenntartott merevedésben, mint a másféle inger. Máig a nehezen elélvező fajtába tartozok, de én ennek sokkal több hasznát látom, mint kárát.
2020. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"folyamatos fizikai inger kell ahhoz, hogy kemény maradjak"

Hasonló a helyzet. Valahogy tartós merevedésem nincs. A reggeli is ilyen jött aztán ment.

2020. máj. 10. 06:19
 9/12 Lacc80 ***** válasza:
100%
Nekem volt pár olyen év és nem volt utána se gond. De ez egyénenként eltérő.
2020. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valaki, írt közületek.

Ilyen segédeszközöket használ valaki? Segít a merevefés fenntartásában?

2023. máj. 9. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!