Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nagyon hozzászokott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon hozzászokott a kezéhez önkielégítés miatt az később mennyire tudott partnert jól kiszolgálni? Milyen volt a merevedése utána.

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik huzamosabb ideig csak a kezüket használták és elég gyakran.

2020. máj. 9. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én voltam. Akkor ezek szerint Te nem én vagyok. Privátban akkor miért nem válaszoltál? Ha lett volna nekem végleges megoldás, akkor nem lennék itt. Sajnos nem tudtam leszokni, a helyzet csak tovább eszkalálódott. Az asszony meg egy múltbéli műtétje miatt vaginizmusban szenved. De előtte magamat kellene kikúrálni. Abban reménykedem, ha nem verem ki, akkor mennyi idő kell, hogy javuljon?
2023. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Ilyen segédeszközöket használ valaki? Segít a merevedés fenntartásában?" Péniszgyűrű segít, de nem jó érzés, ha fent van. Ahhoz nagyon tág pina és síkosító kell. Ha olyankor kézzel nyúlnak hozzád, még fájdalmas is lehet. Azt kéne abbahagyni, hogy annyit vertük, ha attól alakult ki ez az egész. Segédeszközök csak részben segítenek, és a nőknek általában nem tetszik, ha olyanra van szükséged.
2023. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!