Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osszejonnetek olyan lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek olyan lannyal aki veletek aranyos es kedves, de tudjatok hogy sok elottetek volt par szopasos/szexes dolga iskolaban mondjuk stb? (tehat jo paran tudjak rola)

Figyelt kérdés

22/F es 21/L

Nem allitom hogy k..a mert nem ismerem de par ilyet hallani lehetet rola



2020. máj. 10. 00:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Az ertelmetlen fogalmazasert elnezeseteket kerem, faradt vagyok
2020. máj. 10. 00:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú meghúz egy lányt az dicsőség. Elmondja mindenkinek. Míg a szégyen csak a lánynak jut, mert végülis ez őt már egyből kur*ává teszi...Nem fogom ezt sose megérteni. Komolyra fordítva. Ha te úgy érzed, hogy nem zavar mások mit mondanak és öszintének találod az érzelmeiteket akkor go for it.
2020. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

kedves aranyos és jó esélyel gyakran fog szopni.

szerintem már csak azzal kel foglalkoznod hogy te is nagyon jó legyél neki

2020. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Suliban én is szoptam 20/l
2020. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a “pár ilyet hallani lehetett róla” még semmit nem mond el, a pletykákat sose lehet készpénznek venni. Ezt tapasztalatból mondom sajnos, mert lány vagyok, és össze se tudnám számolni, hány alaptalan baromságot terjesztettek rólam és a többi lányról is, többnyire olyan szűz fiúcskák, akik fel akartak vágni a haverok előtt, ezért kitaláltak valami full kamu sztorit. Szóval NE az idi_óta pletykák alapján ítélj meg senkit, könyörgöm.

Egyébként pedig ha volt már előtted pár szexuális élménye, az normális, nyilván mindenki valahol elkezdi, és egy bizonyos kor fölött senki nem szűzen/tapasztalatlanul fog veled összejönni. Az, hogy valaki ezt kikiáltja az egész iskolának, csak azt a személyt minősíti, nem pedig azt, aki kísérletezik a szexualitásával, mint minden normális ember.

2020. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lacc80 ***** válasza:
85%
Engem nem zavarna. Mindenki szeret szexelni.
2020. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Főleg ha fele kitalált pletyka. De, ha igaz is, ő is ember és az a fontos, hogy melletted legyen hűséges, nem az, hogy előtted mit csinált.

Elképzelhető amúgy, hogy kitaláció, sok rosszindulatú pletyka van.Ha pedig már magától mesél el dolgokat, hogy miket tett, az pedig már olyan szintű bizalom, ami mindenképp becsülendő.

2020. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi csak flusztrált irigy,szedd fel ha kedves aranyos,semmit nem veszítesz. A károgók meg recskázzanak otthon a budiban.
2020. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyennel foglalkozik annak nem való nő! Te is végigdugtad és nyaltad volna a világot ha megtehetted volna. Àlszent kis nyomi!

35F

2020. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!