Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt hogyegy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt hogyegy férfi megváltoztatta a hajviseletét és ezzel elvesztette a vonzerejét számotokra?

Figyelt kérdés
2-4cm-es hajból lett kb. 12-16 cm.

2020. máj. 10. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2020. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És milyen volt a változás?
2020. máj. 10. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hiaba tunik mellekesnek, teljesen megvaltoztat egy arcot, arckifejezest, mintha masik ember lenne.
2020. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akinek rövid hajjal bejövök az lehet hosszabbal nem fog szeretni.
2020. máj. 10. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Egész dögös pasi volt, motorral, bőrkabáttal, borostával. Imádtam. Aztán elkezdte a haját egyenesíteni és bemelíroztatta.... Na én kész voltam 😅
2020. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen ez a vasalás meg melírozás kicsit gáz.

Nekem csak hosszab lett hajam.

2020. máj. 14. 22:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. mindig jobban élveztem vele a szexet, ha valamennyire bele lehetett túrni a hajába. De állandóan lenyíratta olyan 1-2 mm-esre. Azt mondta, így ismertem meg, fogadjam el így. Csakhogy én első látásra nem is találtam vonzónak, csak később, amikor valószínű épp nem csak egy golyó volt a feje. Hát marhára nem csak velem szúrt ki azzal, hogy le se sza...rta, hogy nekem hogyan tetszik, mert jó sok őrületes szexet vesztett vele, amikor csak feküdtem alatta, mint egy darab fa.
2020. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na ez egy tényleg hasznos válasz volt utolsótól!

Köszönöm!

2020. jún. 14. 19:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez inkább arcszőrzettel volna 😅 Istenien nézett ki, márcsak borostásan. Igazán férfias és megnyerő volt, de aztán az egyik randira csupasz arccal jelent meg, amitől próbáltam eltekinteni, de feltűnt, hogy mennyire aránytalanul vastagak az ajkai, meg hogy az arca túlságosan hosszúkás és beesett. Utána próbáltam szorgalmazni, hogy legalább egy kis borostát hagyjon meg, de azt mondta, hogy már unja. Kényelmesebb anélkül számára, én pedig nem akartam ráerőszakolni, viszont számomra annyira kiábrándító volt, hogy inkább annyiban hagytam a dolgot.
2020. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt is jó volt hallani!
2020. jún. 15. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!